MSA- Vegan Yılbaşı Menüsü

MSA- Vegan Yılbaşı Menüsü

Şubat 13, 2021 0 Yazar: admin

MSA- Vegan Yılbaşı Menüsü

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

24.12.2020 10:30 – 24.12.2020 10:30

Ana yemek ve tatlıdan oluşan vegan bir menüyle, yeni yıla girerken yepyeni lezzetlere kapılarınızı açın.

Alternatif içeriklerle harika bir sofra kurabileceğiniz “Vegan Yılbaşı Menüsü” online workshop’ıyla mutfağınıza misafir oluyoruz.

• Mantar Wellington
• Apple crumble

10.30-12.30

* Etkinlik boyunca evlerde kullanılacak tüm malzeme ve ekipmanlar katılımcılar tarafından temin edilecektir.


280.00 TL

Kurallar

– Bu etkinlik online olarak MSA Zoom hesabı üzerinden gerçekleşecektir. Satın alınan biletler sadece etkinliğin online yayınını izleme hakkı sağlayacaktır.
– Etkinlik için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
– Etkinlik maksimum 50 kişi katılımı ile gerçekleşecektir.
– Etkinlik katılımı ve akışı ile ilgili tüm detaylar bilet satın aldıktan sonra katılımcılara ulaştırılacaktır.  Biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz.
– Etkinlik boyunca evlerde kullanılacak tüm malzeme ve ekipmanlar katılımcılar tarafından temin edilecektir.
– Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.  Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya web sitemizin sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.  MSA, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.