MSA- Yılbaşı Menüsü

MSA- Yılbaşı Menüsü

Şubat 13, 2021 0 Yazar: admin

MSA- Yılbaşı Menüsü

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

30.12.2020 17:00 – 30.12.2020 17:00

“Bu yılbaşı evlerimizdeyiz. Ailenizle beraber oturacağınız yılbaşı sofranız için harika bir menüyle, bu sefer biz sizin mutfağınıza misafir oluyoruz.

MSA Eğitmen Şef’inin yönlendirmelerini takip ederek katılacağınız bu online workshop ile hem yepyeni teknikler öğrenip, farklı mutfak becerileri edineceksiniz hem de enfes bir yılbaşı sofrasına imzanızı atacaksınız.”

• Beef Wellington, mantar duxelle ve kestane ile
• Yer elması püresi, nar taneleri, taze baharatlar ve kavrulmuş file badem ile
• Yılbaşı keki; portakal şekerlemesi, fındık ve çikolata ile

17.00-19.00

* Etkinlik boyunca evlerde kullanılacak tüm malzeme ve ekipmanlar katılımcılar tarafından temin edilecektir.


280.00 TL

Kurallar

– Bu etkinlik online olarak MSA Zoom hesabı üzerinden gerçekleşecektir. Satın alınan biletler sadece etkinliğin online yayınını izleme hakkı sağlayacaktır.
– Etkinlik için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
– Etkinlik maksimum 50 kişi katılımı ile gerçekleşecektir.
– Etkinlik katılımı ve akışı ile ilgili tüm detaylar bilet satın aldıktan sonra katılımcılara ulaştırılacaktır.  Biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz.
– Etkinlik boyunca evlerde kullanılacak tüm malzeme ve ekipmanlar katılımcılar tarafından temin edilecektir.
– Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.  Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya web sitemizin sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.  MSA, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.