Nasreddin Hoca Yollarda

Nasreddin Hoca Yollarda

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Nasreddin Hoca Yollarda

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

24.01.2021 13:30 – 30.01.2021 13:30

Nasreddin Hoca Yollarda, çocuk oyunu online platformda!

Yazan: Mehmet Estatoğlu
Yöneten: Hamit Demir
Psikolojik Danışman: Ceren Özbay
Dramaturgi: Hamit Demir
Oynayan: Kadem Murat Demir, Reyhan Yücel, Hamit Demir.

Geleneksel güldürü anlatılarımızın en önemli karakteri olan Nasreddin Hoca, her zaman toplumsal öğretileri sorgulayan ve farklı çözümleme yöntemleriyle insanların yaşamlarına akılcıl ve pozitif katkılar koyan öğretileriyle karşımıza çıkar. Ama Mehmet Esatoğlu’nun metninde, zaman zaman bu klasik yapının dışına çıkar. Bu kez öğreten hem Nasreddin Hoca’dır hem de eşek.

1. Kategori –
23.50 TL

Kurallar

– 5 yaş üzeri için uygundur.
– Etkinlik günü zoom linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail adresinizi girmeniz gerekmektedir.
– Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak etkinliğe katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
– Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle etkinliğin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix’in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.