Netflix”ten Ailelere Yılbaşı Hediyesi!

Netflix”ten Ailelere Yılbaşı Hediyesi!

Ağustos 22, 2020 0 Yazar: admin

Netflix”ten Ailelere Yılbaşı Hediyesi!

Çocuklar için yılbaşı gerisayımı erkenden başlayacak

Netflix platformu, yılbaşı için hazırladığı “erken geri sayım videoları” ile yılbaşı gecesi çocuklarını erkenden yatırmak isteyen ailelerin işini kolaylaştırmayı hedefliyor.’Yılbaşı geri sayım videoları 26 Aralık Salı gününden itibaren yayında olacak.

Platform “yılbaşında çocuklar için erken geri sayım” uygulamasını 2014″ten beri gerçekleştiriyor. Herkesin nefesini tuttuğu yılın en ünlü 10 saniyesi yaklaşırken, Netflix’in özel geri sayım videoları sayesinde hem ufaklıklar eğleniyor hem de ebeveynler saatler 12’yi göstermeden çocukları yatırabiliyor. Böylece çocuklar uykulu halde gece yarısını beklemek zorunda kalmazken büyükler de kendilerine daha fazla vakit ayırabiliyor.

Netflix bu yıl geri sayım videolarını her biri farklı yaş gruplarına hitap eden Çok Yaşa Kral Julien, Beat Bugs, Larva, Pororo, Puffin Rock, Skylanders Academy, True ve Gökkuşağı Krallığı, Trol Avcıları ve Kelime Partisi içeriklerinden hazırladı. Bu dokuz videoda yer alan çocukların favori kahramanları, yılın en meşhur 10 saniyesini gece yarısını beklemeden kutlamalarına fırsat tanıyor.

Yılbaşı geri sayım videoları için Netflix’te ‘Yılbaşı gecesine geri sayım’ diye arama yapabilir ya da netflix.com/countdown adresine girebilirsiniz.