“O Bölüm 2″den Pennywise”lı Yeni Poster Var

“O Bölüm 2″den Pennywise”lı Yeni Poster Var

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

“O Bölüm 2″den Pennywise”lı Yeni Poster Var

“O Bölüm 2″den yeni bir poster yayınlandı.

Merakla beklenen’O Bölüm 2″den yeni bir poster yayınlandı.’2 saat 45 dakikalık süresi ile herkesi şaşırtan korku filminden gelen yeni posterde, şeytani palyaço Pennywise”ın ürkütücü bakışıyla karşılaşıyoruz. Çekimlerinde’4.500 galon sahte kanın kullanıldığı korku filminin’yönetmen koltuğunda bir kez daha,’Mama’ile adını duyuran başarılı yönetmen’Andy Muschietti’oturuyor.

Merakla beklenen’devam filminin başrollerinde de iddialı isimler var. En son olarak’X-Men: Dark Phoenix”te karşımıza çıkan,’Zero Dark Thirty’ve’Duyguların Rengi’filmlerindeki performansıyla 2 kere Oscar adaylığı kazanan ve ilk filmdeki Beverly karakterine hayat verecek olan’Jessica Chastain; X-Men filmlerinin Professor Charles Xavier”ı olarak tanınan ve ilk filmdeki Bill karakterine hayat verecek olan BAFTA ödüllü yakışıklı oyuncu’James McAvoy; çocukların kaybolmasına neden olan Pennywise yaratığını canlandıran’Bill Skarsgard; Saturday Night Live ve komedi filmlerinde canlandırdığı birçok rolle bilinen ve Richie rolünde izleyeceğimiz’Bill Hader; Adrian isimli bir karaktere hayat verecek olan başarılı Fransız oyuncu ve yönetmen’Xavier Dolan; bağımsız korku filmlerinden tanıdığımız ve Eddie olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan’James Ransone’ve Ben olarak izleyeceğimiz’Jay Ryan’gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu;’Pennywise”ın geri dönüşü sebebiyle, çocukken söz verdikleri gibi kasabaya geri dönen yetişkinler bir kez daha şeytani palyaço ile karşı karşıya gelecek. Ancak yıllar sonra bir araya gelen ekibin birbirlerini yeniden tanımaları da zor bir aşama olacak. Artık evli bir adam olan Bill ve sevgilisinden şiddet gören Beverly başta olmak üzere, tanıştıklarından bambaşka hayatlar yaşayan eski arkadaşlar, bir kez daha el ele vermek zorunda kalacak…

Karakterlerimizin 17 yıl sonraki hallerini göreceğimiz “O Bölüm 2” filmi ülkemizdeki izleyicileriyle’6 Eylül 2019″da sinemalarda buluşacak.