Oyuncu Cem Korkmaz İntihar Etti

Oyuncu Cem Korkmaz İntihar Etti

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Oyuncu Cem Korkmaz İntihar Etti

Cem Korkmaz sevenlerini yasa boğdu.

Youtube”da yayınladığı videolarla ünlenen, ardından’Recep İvedik 4 filminin “cep herkülü” olarak tanınmaya başlayan oyuncu Cem Korkmaz kendi hayatına son verdi.’1987 doğumlu genç oyuncu ailesini yasa boğdu.’İntiharının sebebi hakkında bilgi bulunmayan oyuncunun naaşı Bursa”ya nakledilirken,’defin işlemlerinin de yarın yapılacağını bildirildi.’

Korkmaz”dan haber alamayan yakınlarının polise başvurmasıyla acı gerçek ortaya çıktı. Çilingir yardımıyla Üsküdar”daki Selami Ali Mahallesi Yüksel Sokak”ta bulunan eve giren sağlık ve polis ekipleri, Korkmaz”ın cansız bedeniyle karşılaşmıştı. İntihar ettiği belirtilen Korkmaz”ın cesedi, incelemelerin’ ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu”na gönderilmişti.

A.R.O.G., Diğer Yarım,’Kiraz Mevsimi ve’Kocan Kadar Konuş gibi projelerde boy gösteren genç oyuncunun babası da kendisi gibi oyuncu olan’Muhittin Korkmaz.’Cenazeyi yakınlarıyla almaya gelen oyuncunun babası Korkmaz,’ gazetecilere yaptığı açıklamada, evladını, canını kaybettiğini belirterek, büyük’ acı yaşadığını dile getirmişti.

“Recep İvedik 4” filminde birlikte rol aldığı komedyen’Şahan Gökbakar’da acısını sosyal medya üzerinden duyurdu.

Ahhhhh be güzel kardeşim…Hala inanamıyorum böyle bişey olduğuna.Anlayamıyorum!!! Acılı ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağolsun… Şahan Gökbakar (@sahangokbakar)”in paylaştığı bir gönderi (1 Kas 2017, 12:38 PDT)

Korkmaz”ın sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyoruz.