“Patron Bebek 2: Aile Şirketi”nden Yeni Bir Fragman Geldi!

“Patron Bebek 2: Aile Şirketi”nden Yeni Bir Fragman Geldi!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

“Patron Bebek 2: Aile Şirketi”nden Yeni Bir Fragman Geldi!

Boss Baby 2, yakında izleyici karşısında olacak.

The Boss Baby’devam filmi The Boss Baby: Family Business”tan fragman paylaşıldı. Merakla beklenen animasyon filminin fragmanında yeni Patron Bebek ile tanışıyoruz. Eski Patron Bebek ise artık yetişkin bir birey olarak karşımıza çıkıyor. Bebek Tina, işleri devralıyor. Ama Ted ve Tim yeniden bebek olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Filmin konusu ise şöyle: Artık birer yetişkin olan Tim ve kardeşi Ted, zamanla birbirlerinden uzaklaşmıştır. Farklı yönlere savrulan iki kardeşten Tim evlenmiş ve bir çocuk babası olmuştur. Ted ise koruma fonu CEO’sudur. Süper anne Carol, süper zeki kızları Tabitha ve süper şirin yeğenleri bebek Tina ile birlikte banliyöde yaşayan Tim, hayatından oldukça memnundur. Amcası Ted’i örnek alan, onun yolundan gitmek isteyen Tabitha, gittiği Prestijli İleri Çocukluk Dönemi Acorn Merkezi’nde sınıf birincisidir. Ancak Tim kızının çok çalışmasından pek de memnun etmez çünkü çocukluğunu kaçırdığunu düşünür. Bu sırada bebek Tina, Tabitha’nın gittiği okulun ve kurucusu olan Dr. Armstrong’un karanlık sırları olduğunu öğrenir. Tina’nın bu sırları ortaya çıkarmak üzere BabyCorp için gizli bir görevde olduğunu açıklamasıyla Tim ve Ted yeniden bir araya gelmek zorunda kalır.

Patron Bebek 2: Aile Şirketi”nde’Alec Baldwin bir kez daha’Theodore Templeton”ı seslendiriyor. Filmde’Jeff Goldblum, Dr. Armstrong olarak; James Marsden, Tim Templeton olarak;’Eva Longoria,’Carol Templeton olarak;’Ariana Greenblatt, Tabitha olarak;’Amy Sedaris ise yeni Patron Bebek’Tina Templeton olarak karşımıza çıkıyor. İlk filmin yönetmenliğini üstlenen Tom McGrath, ikinci kez Patron Bebek dünyasını yönetiyor.

Patron Bebek 2: Aile Şirketi, 26 Mart 2021 tarihinde sinemalarda olacak.