Prof.Dr. Mehmet Z. Sungur ile Hayatın İçinden – “Aşk, Evlilik ve Sadakatsizlik: Şeytan Üçgeni” Seminer Programı – Online Katılım

Prof.Dr. Mehmet Z. Sungur ile Hayatın İçinden – “Aşk, Evlilik ve Sadakatsizlik: Şeytan Üçgeni” Seminer Programı – Online Katılım

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Prof.Dr. Mehmet Z. Sungur ile Hayatın İçinden – “Aşk, Evlilik ve Sadakatsizlik: Şeytan Üçgeni” Seminer Programı – Online Katılım

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

26.10.2021 20:30 – 26.10.2021 20:30

THINK House Ana Müfredat
Prof.Dr. Mehmet Z. Sungur ile Hayatın İçinden-
‘Aşk, Evlilik ve Sadakatsizlik: Şeytan Üçgeni’ Seminer Programı (Online Katılım)

26 Ekim Salı 20.30-22.30

‘’Öyle bir sevin ki sevilen de sevmeyi sizden öğrensin’’ – Mehmet Z. Sungur

Kitapları, söyleşileri, derin ve duru düşünceleri ile ilham veren bir yaşam kılavuzu olan Prof.Dr. Mehmet Z. Sungur, online platformda THINK House’da!

Aşk ile sevgi arasındaki farklar nelerdir?
Sevgi, farkındalıklı ve dingin biçimde nasıl yaşanır?
Sadakatsizliğin kökeninde hangi duygular vardır?
İyi bir evlilik sürdürebilmek için aşk neden yeterli olmaz?
Affetmeyi öğrenmek neden önemlidir ve nasıl mümkündür?
Geleceğe nasıl yer açabiliriz?

Prof.Dr. Mehmet Z. Sungur ile bu önemli sorulara yanıt bulmaya var mısınız?

THINK House sizi, benzersiz bir farkındalık seminerine davet ediyor!

Aşk, evlilik ve sadakatsizliğie yönelik bakış açınızı güçlendirecek düşüncelerde keşfe çıkıyoruz.

Prof.Dr. Mehmet Z. Sungur, bu seminer programında, sevgi ve şefkat ile dünyayı kucaklamaya yönelik çok yönlü bir kavrayış sunuyor. Anlamlı bir yaşamöyküsü oluşturabilmenin yollarını paylaşıyor.

İlham verici bir yaşam kılavuzu niteliğindeki bu özel buluşmayı kaçırmayın!

Kimler Katılmalı
Düşünce dünyasını zenginleştirmek isteyen bireyler
Hayat yolculuğunda, yeni, derin ve ilham veren fikirlerle dönüşüm yaratmak isteyenler.
Çok yönlü bakış açısının önemini bilen şirket yöneticileri
İçerik üreticileri, eğitmenler, bireysel danışmanlık hizmeti sunan uzmanlar
Psikoloji dünyasından beslenmek isteyen konuşmacılar, kurumsal danışmanlık hizmeti sunan profesyoneller
Ruh Sağlığı alanında çalışan profesyoneller

Konuşmacı: Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur
1982 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimine başlayan Dr. Sungur, 1985’te İngiltere’de “Toplum Psikiyatrisi” ve “Ruh Sağlığı Hizmetlerinin Yapılandırılmasında Değişik Modeller” konularında çalışmıştır. Sonrasında, Londra Psikiyatri Enstitüsü’nde davranış tedavileri, cinsel işlev bozuklukları-seks terapileri, evlilik terapileri ve kaygı bozuklukları alanlarında eğitim almıştır.

Psikiyatri Doçenti ünvanı almasının ardından Bilişsel ve Davranış Terapileri, Cinsel İşlev Bozuklukları, Evlilik Terapileri ve Kaygı Bozuklukları konularına yoğunlaşmış ve 1996’da Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği’nin Kurucu Başkanlığını, 1998’de ise Cinsel Eğitim, Tedavi ve Araştırma Derneği’nin Kurucu Üyeliğini yapmıştır. Türkiye Psikiyatri Derneği’nde Koordinatörlük görevini yürütmüştür.

2000 yılında Avrupa Davranış ve Kognitif Terapiler Birliği başkanı seçilen Dr. Sungur, İngiliz Psikoterapiler Birliği ve İngiliz Davranış ve Kognitif Terapiler Birliği tarafından “Kognitif-Davranışçı Terapist” olarak akredite edilmiştir. Amerikan Kognitif Terapi Akademisi kurucu üyesi, diplomatı ve sertifiye edilmiş eğitici ve süpervizörlerinden biridir. 2017’de merkezi ABD’de olan Uluslararası Kognitif Terapiler Birliği’nin Amerikan kökenli olmayan ilk başkanı olmuştur. Halen Avrupa Seksoloji Federasyonu başkanlığı görevini sürdüren Dr Sungur Dünya Bilişsel ve Davranış Terapileri Konfederasyonu’nun yönetim kurulu üyesidir .

150’den fazla bilimsel makalesinin yanı sıra birçok uluslararası ve ulusal bilimsel dergilerde editörlük, danışma ve yayın kurulu üyeliği görevleri yapmaktadır.[] Ulusal ve Uluslararası ödülleri olan Prof Sungur “Sen, Ben ve Aramızdaki Her şey’’ ve – “Aşk, Evlilik, Sadakatsizlik: Şeytan Üçgeni” isimli çok sayıda okunan kitabın yazarıdır.[] Son olarak “ Belirsizlikle Barışmak, Kaygı ve Endişeyi Yönetmek” başlıklı bir kitap yazmıştır Yurtiçi ve yurtdışında ruh sağlığı profesyonellerine Avrupa Davranış ve Kognitif Terapileri eğitim standartlarıyla uyumlu birçok eğitim vermektedir. Hâlen İstanbul Kent Universitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

THINKBIG Genel –
120.00 TL

Kurallar

– Atölye için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
– Atölye linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Katılıma dair bilgiler biletiniz üzerinde ve komfirmasyon ekranında yer alacaktır. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak atölyeye katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
– Kullanacağınız katılım bilgileriniz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer alacaktır.
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle atölyeye zamanında katılamaması, bu sebeplerle atölyenin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix’in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.
– İçerik dili Türkçe’dir. Program, içerik zenginliğinin aktarımını kolaylaştırmak adına, sınırlı sayıda katılımcı ile yürütülecektir.
– Atölye çalışmamız zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilet almanızın ardından size özel erişim linkine ait bilgiler, e-mail adresinize gönderilecektir. Not: Sorularınız için hello@thinkhouseistanbul.com adresine e-posta gönderebilir, 0533 582 99 97 numaralı WhatsApp hattımıza ulaşabilir ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize yazabilirsiniz.