Rami Malek”li Mercury Filminin Prodüksiyonu Durdu!

Rami Malek”li Mercury Filminin Prodüksiyonu Durdu!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Rami Malek”li Mercury Filminin Prodüksiyonu Durdu!

Yönetmen kaynaklı bir sorun sebebiyle projenin çekimleri durduruldu.

Rami Malek”in’Freddie Mercury biyografisi filmi sekteye uğradı! Filmin yönetmenliğini üstlenen,’X-Men’filmlerinin yanı sıra kültler arasında yerini almış olan’Olağan Şüpheliler”e attığı imza ile bilinen yönetmen’Bryan Singer kaynaklı bir sorun sebebiyle filmin prodüksiyonu durdu.

BBC”de yer alan habere göre bu duraksamanın sebebi bir sağlık sorunu. Stüdyodan yapılan açıklamada; “20th Century Fox, yönetmen Bryan Singer”ın beklenmeyen eksikliği sebebiyle projenin çekimlerini’geçici olarak durdurdu” denirken, yönetmenin basın sözcüsü de bu eksikliğin sebebinin Singer ve ailesini ilgilendiren bir sağlık sorunu olduğunu, yönetmenin Noel tatilin ardından projeye geri dönmeyi umduğunu belirtti.’THR”de yer alan habere göre, Singer Şükran Günü tatilinin ardından sete dönmedi ve proje konusunda endişeli olan yapımcılar, Singer”ın yerine yeni bir yönetmen bulunmasının gerekli olup olmadığını düşünüyor. THR”de yer alan haberde Malek ile yönetmen arasında kimi anlaşmazlıklar olduğu belirtiliyor. Singer”ın daha önce”X-Men: Apocalypse’ve’Superman Returns filmlerinin prodüksiyonu sırasında da ortadan kaybolmuşluğu var.

Queen”in efsanevi solisti’Freddie Mercury”nin biyografik yapımı'”Bohemian Rhapsody”de efsanevi sanatçıyı’Mr Robot’dizisi ile dünya çapında ün ve başarı kazanan oyuncu 35 yaşındaki’Rami Malek canlandırıyor.'”En İyi Drama Başrolü” ile Emmy ödülü kazanan ve yine aynı dalda’Altın Küre”ye aday gösterilen Malek”e kadroda’Joseph Mazzello,’Ben Hardy,’Allen Leech’ve’Gwilym Lee’gibi isimler eşlik ediyor.’Senaryosunda’Stephen Hawking”in hayatını anlatan “Her Şeyin Teorisi”‘filminin senaryosunu kaleme alan’Anthony McCarten”ın imzasını taşıyan film,’1970″lerde grubun oluşumundan 1985″te Live Aid”teki efsanevi performanslarına kadar Queen”in yolculuğunu gözler önüne serecek.

Singer”ın uğruna “20,000 Leagues Under the Sea”‘uyarlamasını terk ettiği'”Bohemian Rhapsody”’28 Aralık 2018″te ülkemizde vizyona girecek.