Red Bull Car Park Drift

Red Bull Car Park Drift

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Red Bull Car Park Drift

(Tükendi)

Yer: Yunuseli Havaalanı

29.08.2021 13:30 – 29.08.2021 13:30

Türkiye’nin en iyi drift pilotlarını bir araya getirecek olan Red Bull Car Park Drift Türkiye Finali 29 Ağustos Pazar günü saat 14:00’te Bursa Yunuseli Havalimanı’nda gerçekleşecek.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2 Nisan’da başlayan Red Bull Car Park Drift 2021’in 7. durak noktası olan Türkiye Finali’nde 20 pilot şampiyonluk mücadelesi verecek.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen en iyi drift pilotlarının hünerlerini sergileyeceği yarışta, drift sporunun usta ismi, yarışın direktörü ve dünyaca ünlü Red Bull sporcusu Abdo Feghali de unutulmaz bir gösteri yapacak.

Soluk soluğa mücadeleler, nefes kesen performanslar, güçlü otomobiller ve bol dumanlı zirve mücadelesine sahne olacak Red Bull Car Park Drift Türkiye Finali, motorsporları severlere unutulmaz bir gün yaşatacak.
Etkinlik kapsamında satılan tüm biletlerden elde edilen tüm gelirler Görükle Gençlik Merkezi’ne aktarılacaktır.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için: www.redbull.com/cpd

– 38.50 TL

Kurallar

“Her yaş grubu bilete tabidir. 18 yaş altında olan katılımcılar etkinliğe ancak velilerinden birinin katılımıyla giriş yapabilir”

Bu etkinlik özel güvenlik kurallarına tabidir:

Organizatörlerden gelen direktiflere uyulmak zorundadır.
Piste herhangi bir nedenle girmek kesinlikle tehlikeli ve yasaktır.
Pist içine herhangi bir müdahalede bulunarak (yabancı madde vb.) yarış güvenliğini tehlikeye sokan seyirciler tespit edilerek Etkinlikten çıkartılacaktır.
Etkinlik içerisinde tehlikeli alanlar GİRİLMESİ YASAK BÖLGE olarak işaretlenmiştir. Bu bölgelere giriş yapılmamalı, güvenlik görevlileri ile bu konularda tartışma içine girilmemesi gerekmektedir.
Etkinlik ve pist çevresinde kaçış yolları üzerinde beklemek yasaktır. Bu yolların sürekli olarak akıcı ve temiz olması gerekmektedir.
Tüm izleyiciler kendileri için özel hazırlanmış seyirci alanlarında yarışı takip etmek zorundadır. Seyircilere özel belirlenmiş izleme alanları dışında pist ve çevresine yaklaşmak tehlikeli ve yasaktır.
Pist üzerinde gerçekleşen herhangi bir kaza olayına hiçbir seyirci müdahale etmemelidir. Bir kaza gördüğünüzde durumu en yakın yetkiliye bildirin ve Etkinlik yetkililerinin müdahale etmesini bekleyin.
Etkinliğe çocukları ile katılacak tüm seyirciler, çocuklarının Etkinlik yetkililerince belirlenmiş kurallar çerçevesinde kalmasını sağlamalıdır. Ebeveynler çocuklarının güvenliğinden sorumludur.
Etkinlik alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve yerli yabancı    içecek  etkinlik  alanına alınmayacaktır.
Etkinlik alanına kendi araçları ile gelecek seyircilerin, araçlarını Etkinlik yetkililerince belirlenen park yerlerine park etmesi gerekmektedir. Acil çıkış ve kaçış yolları üzerine araç park edilmesi yasaktır.
Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
Organizasyon sahibi programda ve bilet satış fiyatlarında değişiklik yapabilir.
Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.
Etkinlik süresince biletinizi ve bilekliğinizi saklayınız.
Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz
Etkinlik alanına evcil hayvan alınmayacaktır.
Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır.
Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.
Etkinlik biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.
Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinlik organizasyonuna ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.