RedFest – 3.Gün 5.Eylül

RedFest – 3.Gün 5.Eylül

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

RedFest – 3.Gün 5.Eylül

(Satışta)

Yer: Köseağzı Plajı

05.09.2021 12:00 – 05.09.2021 12:00

RedFest Zonguldak Ereğli’de! Eğlencenin kırmızı çizgilerini aşmak için 3-4-5 Eylül’de Köseağzı Plajı’nda buluşalım!

5 Eylül
ŞANIŞER SOKRAT
HİRA
Sipahi
Maltbaa
Ethna
Evren Yılmaz  Armağan Bozkurt 
Aetrao Milito
Aydınlık Gece 

Sınırsız DJ Performans:
DJ Ali Hamza Kılıç 
DJ Melih B.


100.00 TL

Kurallar

– 18 Yaşından küçük ziyaretçiler ebeveynleri ile giriş yapabilirler.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. 
– Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
– Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.
– Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
– Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.
– Festival biletini satın alanlar, festival konserlerinin görüntü ve/veya ses kaydından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve/veya işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara ve/veya fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz ve yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri kanalıyla yayınlanamaz.
– Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır. 
– Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
– Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.
– Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.
– Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam ve ya kısmi iadesi için neden arz etmez.- Festival bileti kopyalamaya çalışan herkese dava açılacaktır.
– Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur. 
– Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.
– Organizatör ve/veya resmi bilet distribütörü katılımcıdan kimliğini doğrulamak amacıyla ibraz etmesini isteyebilir.
– Günlük ve Kombine bilet satın alan katılımcılar, festival alanına etkinlik günleri saat 12:00’den itibaren giriş yapabilirler.Konserlerin sona ermesinin ardından günlük ve kombine bilet sahibi katılımcıların alanda kalmaları yasaktır.
– Günlük bilet ve kombine bilet sahiplerinin kamp alanına girmesi kesinlikle yasaktır.
– Konaklamalı kombine bilet alan katılımcılar, festival ve kamp alanına 3 Eylül 2021 Cuma günü saat 12:00’den itibaren giriş yapabilirler. Kamp alanının 6 Eylül 2021 Pazartesi günü saat 12:00’ye kadar terk edilmesi gerekmektedir.
– Kamp alanına kurulacak çadır, 3 m2 büyük olmaması gerekmektedir. 
– Konaklamalı Bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir. – Araba, motosiklet, römork, karavan, bisiklet vb. araçların kamp alanına alınmasına izin verilmemektedir. 
– Evcil hayvan, ateş yakmak, mangal yapmak, her türlü gaz ekipmanı, parfüm deodorant gibi ateşlemeye elverişli kozmetik ürünleri, cam, mum, taslak ekipman, teneke kutular, jeneratör, hi-fi ekipmanları, keskin nesneler ve silah gibi maddelerin kamp alanına da festival alanına da sokulması yasaktır.
– Kamp alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak yasaktır. 
– Kamp alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yasaktır.
– Kamp alanı dışında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.
– Festival bilekliğinizi festival boyunca çıkarmayınız.
– Kombine ve Komine+Kamp seyircileri ilk gün etkinlik alanına girerken biletleri karşılığında, etkinlik alanına girmeleri için bileklik takılacaktır. Tüm Festival boyunca bilekliklerini çıkarmamaları gerekmektedir. Yıpranmış veya kopmuş bileklikle festival alanına giriş yapılamaz.