Renklerle Deney: Sulu Boya – Videoyla Evde Atölye / 7-9 Yaş

Renklerle Deney: Sulu Boya – Videoyla Evde Atölye / 7-9 Yaş

Şubat 13, 2021 0 Yazar: admin

Renklerle Deney: Sulu Boya – Videoyla Evde Atölye / 7-9 Yaş

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

15.01.2021 20:00 – 15.01.2021 20:00

“Renkler hareket etse nasıl olurdu? Sulu boya ile tuz ve aseton gibi çeşitli malzemeleri karıştırarak küçük bir deney yapıyoruz!”

“Renkler hareket etse nasıl olurdu? Birbirlerine yaklaşan, iç içe geçen, dalgalanan renkli formlar yaratmak eğlenceli olmaz mıydı? Bu atölyede ilhamımızı minyatür eserlerin manzaralarını oluşturan desenlerden alıyoruz. Sulu boya ile tuz ve aseton gibi çeşitli malzemeleri karıştırarak küçük bir deney yapıyoruz. Deneyimiz sayesinde soyut desenler oluşturup renk kümelerine şekiller veriyoruz. Sulu boya teknikleri ile deneysel resim yapmayı öğreniyor, renklerin kağıt üzerinde oluşturduğu sürpriz şekilleri keşfediyoruz. 

Zoom Meeting uygulaması üzerinden rehber eşliğinde gerçekleşen çevrimiçi sergi turuna katılan çocuklarla sergiyi interaktif bir şekilde deneyimleyerek keşfediyoruz.”

İlişkili Sergi: Minyatür 2.0, Güncel Sanatta Minyatür
Yaş: 7-9


45.00 TL

Kurallar

– Video dilediğiniz zaman evde atölyeyi uygulayabilmeniz amacı ile hazırlanmıştır.
-Pera Öğrenme’nin hazırladığı atölye videosu ve malzeme listesini size ulaştırabilmemiz için biletinizi satın aldıktan sonra, referans numaranızla birlikte, isim-telefon ve e-posta adresinizi ogrenme@peramuzesi.org.tr adresine iletmelisiniz. Atölyede kullanılacak malzemeler katılımcının kendisi tarafından temin edilecektir.
-Bu atölyeyi satın alan herkes, 15 Eylül 2020 tarihinde 17:00 – 17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek çevrimiçi rehberli sergi turuna katılma hakkı kazanır.
-Detaylı bilgi: ogrenme@peramuzesi.org.tr
-PERAkart aile ile Pera Çocuk atölyeleri %50 indirimli!