Resul Dindar

Resul Dindar

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Resul Dindar

(Satışta)

Yer: Serkan Yağcı Sporköy

10.09.2021 20:00 – 10.09.2021 20:00

Resul Dindar, 10 Eylül’de Serkan Yağcı Sporköy Sahnesi’nde sizlerle!

Numarasız –
113.00 TL

Kurallar

– Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır. 
– Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir. 
– Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
– 7 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 7 yaş ve üstü bilete tabidir. 
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
– Etkinlik, Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir. 
– Kurallar gereği tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.
– Etkinlik mekanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır. 
– Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir. 
– Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma, gerekli hallerde etkinliği erteleme hakkı saklıdır. 
– Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir. 
– Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır. 
– Etkinlik alanı girişinde dezenfektan vb gibi koruyucu donanımlar bulundurulacaktır. 
– Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
– Konser her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
– Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
– Konser alanına yanıcı, patlayıcı(deodorant, sprey, parfüm  vb.. Gibi ),parlayıcı,kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.