Ridley Scott Britanya Savaşı Filmi Planlıyor!

Ridley Scott Britanya Savaşı Filmi Planlıyor!

Ağustos 22, 2020 0 Yazar: admin

Ridley Scott Britanya Savaşı Filmi Planlıyor!

Usta yönetmen Ridley Scott bir Britanya Savaşı filmi çekmeyi planlıyor.

Yaratık, Blade Runner, Thelma , Louise, Gladyatör, Kara Şahin Düştü’gibi unutulmaz filmlerin yönetmeni, son olarak beyaz perdede Marslı’ile karşımıza çıkan Ridley Scott, bu defa’Britanya Savaşı”nda geçecek bir film çekmeyi planlıyor.

Deadline”ın haberine göre; çok yakında sinemada Yaratık: Covenant’filmini izleyeceğimiz usta yönetmen Scott, ünlü Britanya Savaşı zamanında geçecek bir film çekecek. Scott, sık sık yeni bir proje duyurusu ile sinemaseverleri heyecanlandırıyor.’

Dunkirk’ve iki Winston Churchill draması izleyeceğimiz bu yılda hissettiğimiz savaş filmleri furyası Scott”a kadar uzandı.’Yakın zamanda Oscar Isaac”ın başrolünü oynayacağı II. Dünya Savaşı draması Operation Finale”yi (daha önce adı Eichmann olarak geçiyordu) yazan olan İngiliz yazar Matthew Orton’senaryoyu yazacak. Steven Spielberg”ün filmi Bridge of Spies”ın senaristi Matt Charman’ise filmin yapımcılığını üstlenecek.

Şu sıralar All the Money in the World’filminin ve The Hot Zone’mini dizisinin yapım aşamasında olan Ridley Scott”ın yönettiği’Yaratık: Covenant’ise ülkemizde’12 Mayıs”ta sinemalarda olacak!