Ryan Michelle Bathe ve Regé-Jean Page “Sylvie” Kadrosunda!

Ryan Michelle Bathe ve Regé-Jean Page “Sylvie” Kadrosunda!

Mart 9, 2019 0 Yazar: admin

Drama türündeki “Sylvie” oyuncu kadrosunu şekillendiriyor.

“Creed: Efsanenin Doğuşu”, “Thor: Ragnarok” ve “Yok Oluş” filmlerinden tanıdığımız Tessa Thompson ve 2017 yapımı “Crown Heights”ta Lakeith Stanfield’la birlikte rol alan Nnamdi Asomugha’nın başrollerini paylaştığı drama filmi “Sylvie” oyuncu kadrosuna iki yeni ismi kattı. “Boston Legal” ve “This Is Us” dizilerinde izlediğimiz Ryan Michelle Bathe ve ABC kanalında yayınlanan “For The People” dizisinden tanıdığımız Regé-Jean Page filmin kadrosuna dahil oldu.

“Sylvie”, 1950’lerin sonuna, 1960’ların başına tekabül eden New York’un havalı caz döneminde geçiyor. Gelecek vadeden saksafoncu Robert (Nnamdi Asomugha), Harlem’deki bir müzik mağazasında işe girdiğinde mağazanın sahibinin kızı Sylvie (Tessa Thompson) ile tanışır. Çok geçmeden birbirlerinden etkilenen ikili kısa bir yaz aşkı yaşar. Yaz bittikten sonra yolları ayrılan çift, aradan yıllar geçtikten sonra kaçınılmaz bir şekilde tekrar karşılaşır ve birbirlerine olan hislerinin hiçbir zaman kaybolmadığının farkına varırlar.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini 2012 yapımı komedi filmi “Homecoming” ile tanınan Eugene Ashe üstleniyor. Çekimlerine başlanan filmin yapımcı kadrosunda başrol Asomugha, Jonathan Baker, Gabrielle Glore ve Matthew Thurm bulunuyor. Filmin önümüzdeki sene vizyona girmesi bekleniyor.