“Shazam” Filmi Billy Batson”ını Buldu!

“Shazam” Filmi Billy Batson”ını Buldu!

Ağustos 22, 2020 0 Yazar: admin

“Shazam” Filmi Billy Batson”ını Buldu!

Asher Angel da kadroya katıldı!

Chuck’ile tanınan’Zachary Levi”nin başrolünü üstleneceği yeni süper kahraman filmi’Shazam, genç’Billy Batson”ını buldu!’Andi Mack’dizisinin yıldızı Asher Angel, filmin genç kahramanını canlandıracak.

DC çizgi romanlarının şimdiye kadar beyaz perdeye taşınan Batman, Superman gibi süper kahramanlarından çok daha mizahi ve eğlenceli bir tona sahip olan’neşeli, kaygısız ve güler yüzlü süper kahraman Shazam,’genç’Billy Batson”ın ihtiyaç anlarında sihirli sözcükleri söyleyerek dönüşebildiği bir süper kahraman. Bütün çocukların hayalini yansıtan bu senaryo bakalım beyaz perdeye nasıl yansıyacak?

C. C. Beck’ve’Bill Parker tarafından 1939 yılında yaratılan süper kahraman’Shazam”in düşmanı olan çılgın bilim adamı’Doctor Sivana rolü için’Kingsman’serisinin Merlin”i olarak çizgi roman evrenine yabancı olmayan’Mark Strong düşünülürken,’Grace Fulton’da filmde Batson”ın arkadaşı olarak boy göstermesi düşünülen isimler arasında yer alıyor.’

Filmografisinde’Lights Out’ve’Annabelle: Creation’gibi başarılı korku filmlerini barındıran yönetmen’David F. Sandberg”ün yönetmen koltuğunu üstleneceği “Shazam!”in’senaryosunu’Jack the Giant Slayer’senaristi’Darren Lemkey”nin imzasını taşıyor.

Film Amerika”da 5 Nisan 2019″da vizyona girecek.