So, Count Mine

So, Count Mine

Şubat 13, 2021 0 Yazar: admin

So, Count Mine

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

02.02.2021 15:30 – 15.02.2021 7:30

Önemli Not: Tüm zaman dilimleri Türkiye saatlerine göre ayarlanmıştır.

Akuafob, şeytani bir ergen, ve boyalı bir mazoşist.

So, Count Mine. dijital tiyatral bir deneyim. Karantinada oluşan uluslararası (Türkiye, Hong Kong ve Rusya) It’s Us: Ophelia kolektifinin çıkış projesidir. 

So, Count Mine. tematik olarak, utancın oluşumlarını ve evrelerini, sürrealist, deneysel bir bakış açısından üç farklı karekterin gözünden yansıtır ve araştırır. 

Yaratılan dijital ortam seyirciye 3 farklı yol sunacaktır. Yolların her biri farklı sıralamalarla 9 orijinal kısa filmden oluşmaktadır. Filmlerin hepsi, pandemi boyunca süreç odaklı atölyelerle beraber kolektif tarafından yaratılmıştır.

It’s Us: Ophelia Kolektifi:
Cemre Su Salur
Elif Soğuksu
Gökçe Uygun
Nana Makharashvili
Reggie Yip


250.00 TL

Kurallar

– DİKKAT!: Bu etkinlik, şiddet-korku öğeleri hem de cinsel eylemler ya da ifadeler içermesi nedeniyle ancak 13 yaş ve üzerindeki çocuklara uygundur. 
– Gösterim tarihinde giriş yapabilmeniz için bir şifreye ihtiyacınız olacaktır. Biletinizi satın aldıktan sonra şifrenizi almak için tek yapmanız gereken itsusophelia@gmail.com email Konu Başlığına Bilet Referans Numaranızı kopyalayıp yapıştırıp göndermeniz yeterlidir. Şifreniz ise seansınızdan sonra kullanıma kapanacaktır.
– 75 dakikalık seansınız 9 kısa deneysel filmden oluşmaktadır. Site içerisinde toplam 2 saatiniz olacaktır, filmleri izledikten sonra projeyle ilgili detaylı bilgileri bulacağınız ve keşfedeceğiniz bir alana yönlendirileceksiniz.
– Seansınız sırasında 3 seçenekten 1 tanesini seçmeniz gerekmektedir. Her 3 seçenekte de aynı filmler yer almaktadır fakat, hepsinin sırası kendine göre farklı şekilde sıranlandırılmıştır.