Sonic Boom

Sonic Boom

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Sonic Boom

(Satışta)

Yer: Akra Hotels Antalya

02.10.2021 20:30 – 02.10.2021 20:30

“Sonic Boom” Enerjisi

“Sonic Boom” Enerjisi  “Sonic Boom”, müzikseverlerin yakından tanıdığı dört başarılı isim, Elif Çağlar (vokal), Çağrı Sertel (tuşlu çalgılar), Alp Ersönmez (bas gitar) ve Volkan Öktem’in (davul) bir araya gelmesiyle, 2019 yılında, kuruldu.

2020’nin başlarında dinleyiciyle buluşan grup, konserlerinde bestelerin yanı sıra, RB, hip-hop ve elektronik müzik hit’lerini de özgün tarzıyla yeniden yorumlayarak çalıyor.

Elif Çağlar- Vokal
Çağrı Sertel- Tuşlu Çalgılar
Alp Ersönmez- Bas Gitar
Volkan Öktem- Davul

1. Kategori –
150.00 TL

Kurallar

*18 Yaş sınırı vardır.
*Festival, Akra Hotels’in bahçesine kurulacak açık hava sahnesinde ve numarasız bistro oturma düzeniyle gerçekleşecektir.
*Bilet satışı ve etkinlik ile ilgili tüm düzenlemeler, Tu¨rkiye Cumhuriyeti‘nin ilgili bakanlıklarınca yayınlanan genelgelerdeki şartlar doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
*Bilet fiyatına 1 yerli içecek ikramı dahildir. İkram hakkında detaylı bilgi almak için: 0242 310 99 99
*Etkinlik mekanına yiyecek içecek ve profesyonel ses görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır.
*Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
*Kombine biletinizi festival süresince saklayınız. Her etkinlik girişinde kombine bilet ibrazı zorunludur. -İade veya değişiklik yapılmayacaktır. Konserlerden birinin ya da birkaçının iptal olması durumunda, sadece iptal edilen konserin ya da konserlerin kombineye karşılık gelen tutarı  bilet sahibine iade edilecektir.
*Organizasyon firması etkinlik programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
*Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
*Festival boyunca fotoğraf çekimi ve video kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır. Organizasyon firması görsel içerikleri paylaşma,   yayınlama ve reklam amaçlı kullanma hakkına sahiptir.
* Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.
* Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.
* Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
* Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
* Kurallar gereği etkinlik mekanına giriş esnasında tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.