Sosyal Meddahlar

Sosyal Meddahlar

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Sosyal Meddahlar

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

27.03.2021 21:00 – 27.03.2021 21:00

Şebnem Schaefer, Alpay Erdem, Volkan Kantoğlu ve Barbaros Uzunöner güldürmek için sahnede..

Ara anlatımları Şebnem Schaefer yaptığı oyunda komedyenler stand up gösterileri ile güldürüyor.

Güldür Güldür programında defalarca sahne alan, Uykusuz dergisi yazarlarından Alpay Erdem, Sabit Kanca filmi yazar ve oyuncularından Volkan Kantoğlu ve Barbaros Uzunöner en iyi hikayeleri ile sahnedeler.

Çoklu Stand Up gösterisi ile çok eğleneceksiniz.

Online Gösterim –
35.00 TL

Kurallar

– Online etkinlik 27 Mart 2021 21:00 – 28 Mart 2021 23:59 tarihleri arasında izleme hakkı sağlar.
– Gösterim 27 Mart 2021 Cumartesi 21:00 itibariyle başlayacaktır ve www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır.
– Online gösterimin biletini sadece web sitemizden alabilirsiniz.
– Gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer almaktadır. 
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu, Seyretix’de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
– Online etkinlikler sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kişinin sorumluluğundadır. Bu sebeplerden dolayı iade yapılmayacaktır. 
– Etkinliğin görüntü ve ses kalitesi, internet erişimi, kullanılan cihaz ve kullanım ortamına göre değişiklik gösterebilir.
– Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması, pazarlamaya çalışılması yasaktır. Bu tip durumlarda hukuki yollara başvurulacaktır.