“Spiral: From The Book of Saw”dan Fragman Geldi!

“Spiral: From The Book of Saw”dan Fragman Geldi!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

“Spiral: From The Book of Saw”dan Fragman Geldi!

Chris Rock başrollü Saw filminden fragman paylaşıldı.

Darren Lynn Bousman”ın yönetmen koltuğuna oturduğu dokuzuncu Saw filmi”Spiral: From The Book of Saw”dan fragman paylaşıldı. Ünlü komedyen Chris Rock”ın başrolünde yer aldığı filmin fragmanından anlaşılabileceği gibi, bu kez film olayları çözmek isteyen polislerin hikayesini anlatıyor.

Spiral: From The Book of Saw”un konusu ise şöyle: Gölgelerde çalışan saygıdeğer kıdemli polis Marcus ve gıcık bir dedektif olan Ezekiel “Zeke” Banks yaşanan olayların ardından bir araya gelir. Olaya Zeke”in acemi partneri de dahil olur. Üç kanun adamının amacı, şehirde yaşanan tüyler ürpertici cinayetleri araştırmaktır. Farkında olmadan üçü de bir tuzağın içine çekilecektir. Zeke ise tam olarak katilin oyununun ortasında bulacaktır.

Marvel Sinematik Evreni”nin kuşkucu S.H.I.E.L.D. müdürü Nick Fury”e hayat veren, ayrıca son olarak Shaft filminde görülen usta oyuncu’Samuel L. Jackson’ve Hollywood”un en başarılı komedyenlerinden biri olan’Chris Rock’Spiral: From The Book of Saw”un başrolünü paylaşıyor. Ayrıca filmde Rock ve Jackson”a’The Social Network,’Boynuzlar,’Zirveye Giden Yol,’The Handmaid”s Tale’ve’The Mindy Project’gibi yapımlardan tanıdığımız’Max Minghella, fenomen dizi’Riverdale, “Felon”,’24’gibi yapımlarda karşımıza çıkan’Marisol Nichols,’Graceland,’Blue Bloods, “Boyfriend Killer” gibi yapımların beğenilen ismi’Frank Licari’ve’John Tokatlidis’eşlik ediyor.’Yönetmen Bousman”ı,’ünlü korku serisinin’Testere 2,’Testere 3’ile’Testere 4’filmlerinden tanıyoruz.

Spiral: From The Book of Saw, ülkemizdeki izleyicileriyle 15 Mayıs 2020 tarihinde sinemalarda buluşacak.