Sunay Akın – Yüz Yüze

Sunay Akın – Yüz Yüze

Şubat 13, 2021 0 Yazar: admin

Sunay Akın – Yüz Yüze

(Satışta)

Yer: Türkan Şoray Kültür Merkezi

17.12.2020 20:00 – 17.12.2020 20:00

Sunay Akın ile Yüz Yüze, 17 Aralık’ta Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde sizlerle.

“Modern meddah Sunay Akın’ın yeni gösterisinde, kültürümüzün unutulmaya yüz tutan değerlerine, bilginin ışığı altında tanıklık edecek, hissi senetlerinizle  “yüz yüze” gelecek, eğlenirken öğreneceksiniz.”

1. Kategori –
102.00 TL

Kurallar

– 6 Yaşından küçük çocuklar etkinlik mekanına alınmamaktadır. 6 Yaş ve üstü tam bilete tabidir. 
– Etkinlik başlangıç saatinden en az 30 dakika önce mekanda hazır olmanızı önemle rica ederiz. 
– Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir. 
– 1 Alana 1 Bedava kampanyası yalnızca Balkon kategorisinde gerçelidir. Balkon biletleri kısıtlı görüş imkanı sağlar. 
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır.. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Katılımcılar/izleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır.  Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar etkinlik alanı dışına alınacaktır.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. Biletler tek kişiliktir.
– Organizasyon firması gündeme dair olumsuz bir durumda etkinliği erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir. 
– Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
– Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır. 
– İade veya değişiklik yapılmayacaktır.