Tarantino”dan Manson Tarikatı Filmi mi Geliyor?

Tarantino”dan Manson Tarikatı Filmi mi Geliyor?

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Tarantino”dan Manson Tarikatı Filmi mi Geliyor?

Quentin Tarantino”nun Manson cinayetlerini konu alan bir film çekeceği dedikodusu gündemde…

Zincirsiz,’The Hateful Eight,’Kill Bill’ve’Ucuz Roman’gibi unutulmaz filmlere imzasını atmış olan ünlü yönetmen’Quentin Tarantino”nun yeni projesini bekleyenlere müjde!’THR”da yayınlanan habere göre ünlü yönetmen bu kez çizgisini daha da karanlığa doğru çekecek ve yaptıklarıyla dünyayı dehşete düşüren tarikat lideri Charles Manson”ın cinayetlerini konu alan bir filme imza atacak.

Tarantino”nun yönetmenliğini ve senaryosunu üstleneceği söylenen proje henüz başlangıç aşamasında. İddialara göre senaryo yazımı tamamlanmak üzere ve başroller için Tarantino ile 2009 yapımı Soysuzlar Çetesi”nde birlikte çalışan’Brad Pitt’ve’Jennifer Lawrence’ile görüşmelere başlandı. Filmin çekimlerinin 2018 yaz aylarında başlaması bekleniyor.

Senaryonun büyük oranda’1969 yılında Manson tarikatı tarafından öldürülen Sharon Tate”e dayanacağı iddiaları da mevcut. 8 aylık hamile olan Tate ve o sırada onunla birlikte evde olan 4 kişi Manson tarikatı tarafından acımasızca katledilmişti. Tate aynı zamanda yönetmen’Roman Polanski”nin eşiydi.