Taron Egerton, “Rocketman” İçin Şarkı Söylüyor!

Taron Egerton, “Rocketman” İçin Şarkı Söylüyor!

Ağustos 22, 2020 0 Yazar: admin

Taron Egerton, “Rocketman” İçin Şarkı Söylüyor!

Elton John biyografisinden yeni bir video paylaşıldı!

Taron Egerton”ın başrolünde yer aldığı Elton John biyografik filmi “Rocketman”den yeni bir video paylaşıldı. Film ekibinin Taron Egerton”ın performansını yorumladığı bu videoda, Egerton”ın Elton John”a dönüşmesine tanıklık ediyoruz. Ayrıca videoda kısa da olsa Egerton”ı şarkı söylerken duyma imkanı yakalıyoruz.

Efsanevi müzisyen Elton John”un hayat hikayesinin yansıtılacağı Rocketman filminden bir video paylaşıldı. Filmden bazı sahne kesitlerini, Taron Egerton”ın performans yorumlarını ve Egerton”ın performansını izleme imkanı bulduğumuz videoda, yönetmen Dexter Fletcher”ı, müzik yapımcısı Giles Martin”i ve başrol oyuncusunun gözünden filmi dinliyoruz. Rocketman filminin Elton John”un gençliğine odaklandığı ve filmde yıldızlaşma sürecinin anlatıldığı bilinenler arasında yer alıyor.”John”un’Royal Müzik Akademisi”nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanmasını ve söz yazarı’Bernie Taupin’ile tanışmasını kendine konu ediniyor. Tam anlamıyla bir biyografi olmayan film kurguya da yer bırakıyor. Rocketman filmi, Elton John”u şekillendiren yıllara ek olarak, ünlü müzisyenin şöhret kazanması ile başlayan süreçte John’un şöhretin getirileriyle ve bağımlılıkla mücadelesini de kapsıyor.

Biyografik türdeki Rocketman filminin oyuncu kadrosunda Kingsman serisinin yıldız oyuncusu Taron Egerton”ın yanı sıra’Game of Thrones ve Bodyguard dizilerinin başarılı oyuncusu Golden Globe ödülünün sahibi olan Richard Madden, Jurassic World”ün başrolünde yer alan ve As You Like It ile Golden Globe adaylığı alan Bryce Dallas Howard, Kar Küreyici, Jumper,’Fant4stic gibi filmlerden tanıdığımız ve Billy Elliot”taki performansıyla BAFTA ödülüne layık görülen Jamie Bell, Tate Donovan, Stephen Graham,’Harriet Walter gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Kartal Eddie, Edinburgh”ta Aşk ve’Wild Bill gibi filmleriyle tanıdığımız yönetmen Dexter Fletcher bulunurken, filmin senaryosunu Billy Elliot, Savaş Atı,’Victoria and Abdul gibi önemli filmlerin senaryosuna imza atan Lee Hall kaleme aldı.

Rocketman filmi yurt dışında 17 Mayıs”ta sinemalarda gösterilmeye başlanacakken, ülkemizdeki izleyicileriyle 7 Haziran 2019 tarihinde sinemalarda buluşması bekleniyor.