Tavşan Patos

Tavşan Patos

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Tavşan Patos

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

31.01.2021 13:30 – 06.02.2021 13:30

Tiyatroevi/Oyun Köprüsü Sömestr Programı kapsamındaki Tavşan Patos çocuk oyunu online platformda!

Yazan ve Yöneten: Hamit Demir 
Müzik: İbrahim Metin Baltacı
Psikolojik Danışman: Ceren Özbay
Dramaturgi: Hamit Demir
Oynayan: Hamit Demir, Hale Üstün, Kadem Murat Demir, Reyhan Yücel

Paula Coelho ’nun dünyaca bilinen yapıtı Simyacı ’dan esinlenerek yazılan bu oyunda kahramanımız bir yavru tavşandır. Tavşan Patos, bir gün uyuyakaldığı ormanda, birden uyandığında anne ve babasının yanında olmadığını görür. Tam o sırada önce Çınar Ağacı ’yla, Avcılar ’la, Çiftçi ’yle, Sincap ’la, Ateş Böceği ’yle, Baykuş ’la ve Kaplumbağa ’yla karşılaşır. Sabırla arayan tavşan, aradığını gene en başta yola çıktığı yerde bulur. Tüm bu yaşadıkları aslında onun yaşamla bütünleşmesidir. Ve artık o anne ve babası olmadan da yaşayabilen bir Tavşan olmuştur.

1. Kategori –
23.50 TL

Kurallar

– 5 yaş üzeri için uygundur.
– Etkinlik günü zoom linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail adresinizi girmeniz gerekmektedir.
– Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak etkinliğe katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
– Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle etkinliğin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix’in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.