Taylor Schilling Başrollü Komedi Filmi “Family”den Poster Var!

Taylor Schilling Başrollü Komedi Filmi “Family”den Poster Var!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Taylor Schilling Başrollü Komedi Filmi “Family”den Poster Var!

Komedi filmi “Family”nin yeni posteri yayınlandı.

Netflix yapımı “Orange Is the New Black” dizisiyle iki yıl üst üste Altın Küre’ye aday gösterilen başarılı aktris’Taylor Schilling’in başrolünü üstlendiği komedi filmi “Family”nin yeni posteri görücüye çıktı.

Filmde başrol isme genç aktris’Bryn Vale, “Saturday Night Live”ın iki Emmy ödüllü yıldızı’Kate McKinnon, “This Is Us” ve “Atlanta” dizileriyle tanıdığımız iki Emmy adayı’Brian Tyree Henry,’Eric Edelstein,’Allison Tolman,’Jessie Ennis’ve’Matt Walsh’gibi oyuncular eşlik ediyor. Prömiyerini geçtiğimiz ay South by Southwest Film Festivali’nde gerçekleştiren filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise ilk yönetmenlik denemesine imza atan’Laura Steinel’üstleniyor.

Kate Stone (Taylor Schilling) hayatını kariyer odaklı ve bencil bir şekilde yaşamayı tercih eden bir kadındır. Bu nezaketsiz tavrı insanlarla arasına mesafe koymakta ve onu toplumdan uzak tutmaktadır. Kate’in uzun süredir görüşmediği erkek kardeşi ondan bir geceliğine yeğeni Maddie’ye (Bryn Vale) göz kulak olmasını ister ve Kate de gönülsüzce kabul eder. Bir gecelik çocuk bakıcılığı bir haftaya dönüşür ve Kate’in hayatı allak bullak olur. Maddie okulda maruz kaldığı zorbalıklardan ve gelecek hayallerinden bahsettikçe ikili arasında eşsiz bir bağ oluşmaya başlar.

“Family” Amerika’da’19 Nisan’tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.