Tessa Thompson Disney’in Lady And The Tramp Filminin Seslendirme Kadrosuna Katıldı

Tessa Thompson Disney’in Lady And The Tramp Filminin Seslendirme Kadrosuna Katıldı

Ağustos 16, 2018 0 Yazar: admin

Disney’in live-action projeleri şimdiye kadar beyaz perdeyi hedeflemiş olsa da, yeni Lady and The Tramp filmi önümüzdeki yıl şirketin online yayın servisinde yayınlanacak. Filmde Lady’yi Tessa Thompson canlandıracak.

Disney Lady’sini buldu. Tessa Thompson, klasik animasyon Lady And The Tramp’ın live-action / CGI melez versiyonunda Lady’i canlandıracak. The Lego Ninjago Movie’nin yönetmeni Charlie Bean, Disney’in 2019’da lansmanı yapılacak olan yeni dijital yayın hizmetinde yayınlanacak olan remake’i yönetiyor. Andrew Bujalski senaryoyu yazdı. Jessica Virtue ve Chaz Salembier ise Disney adına yapımı denetliyorlar.

Ashley Jensen, Terrier Jackie’yi seslendirirken, Doktor Strange yıldızı Benedict Wong bulldog Bull’a sesini veriyor. Kiersey Clemons, Lady karakterinin sahibi olan Darling’i canlandıracak. Tramp’i ise Justin Theroux seslendirecek. Thompson, şimdilerde Boots Riley’nin Sorry to Bother You filmiyle vizyonda ve yakında da Thor Ragnarok’taki rol arkadaşı Chris Hemsworth’le birlikte Men in Black 3’nin kadrosunda yer alacak.