‘The Man in the High Castle’ Sona Eriyor

‘The Man in the High Castle’ Sona Eriyor

Şubat 22, 2019 0 Yazar: admin

‘The Man in the High Castle’ 4. sezonuyla birlikte izleyicisine veda edecek

The Man in the High Castle için yolun sonu göründü. Amazon Prime Video, platformun en çok izlenen içeriği olan dizinin 4. sezonun ardından ekrana veda edeceğini açıkladı.

Philip K. Dick’in ödüllü romanından uyarlanan “The Man in the High Castle” başlıca rollerinde Alexa Davalos, Luke Kleintank, DJ Qualls, Joel De La Fuente, Brennan Brown, Jason O’Mara, William Forsythe, Rupert Evans, Cary-Hiroyuki Tagawa, ve Bella Heathcote gibi isimleri buluşturuyor. Hikaye, 2. Dünya Savaşı’nın tam tersi şekilde sonuçlandığı bir senaryoda neler yaşanabileceğini konu ediniyor.

Dizide yürütücü yapımcı olarak görev alan Philip K. Dick’in kızı Isa Dick Hackett dizinin final kararını şöyle değerlendirdi: “Böylesine çalkantılı bir dönemde, babamın klasik romanını hayata geçirmek ve muhteşem ‘High Castle’ ekibiyle birlikte çalışmak büyük bir ayrıcalıktı. Eminim fanlarımız onlar için hazırladığımız finalden fazlasıyla tatmin olacaklar.”

“The Man in the High Castle” uyarlaması Eric Overmyer ve Frank Spotnitz tarafından hayata geçirildi. Dizin 4. ve son sezonu önümüzdeki sonbahar aylarında prömiyer yapacak.