Uma Thurman”ın Ölümle Burun Buruna Geldiği Kaza Görüntüleri!

Uma Thurman”ın Ölümle Burun Buruna Geldiği Kaza Görüntüleri!

Ağustos 22, 2020 0 Yazar: admin

Uma Thurman”ın Ölümle Burun Buruna Geldiği Kaza Görüntüleri!

Başarılı oyuncu Uma Thurman”ın “Kill Bill” setinde geçirdiği kazanın görüntüleri 16 yıl sonra ortaya çıktı.

Oscar adayı’Uma Thurman 16 yıl sonra suskunluğunu bozdu. 2002 yılında’Kill Bill setinde geçirdiği aaraba kazasının sosyal medya üzerinden ortaya çıkaran güzel oyuncu, olayın şu ana dek örtbas edildiğini belirtti.

16 yılın ardından olayı “hayatında en çok pişman olduğu olay” olarak niteleyen ünlü yönetmen Quentin Tarantino, Thurman”ın isteği üzerine kaza görüntülerini arşivden çıkartarak ünlü yıldıza verdi. 16 yılın ardından kaza görüntülerini gören Thurman, sosyal medya üzerinden görüntüleri paylaşarak bir mesaj yayınladı.

i post this clip to memorialize it’s full exposure in the nyt by Maureen Dowd. the circumstances of this event were negligent to the point of criminality. i do not believe though with malicious intent. Quentin Tarantino, was deeply regretful and remains remorseful about this sorry event, and gave me the footage years later so i could expose it and let it see the light of day, regardless of it most likely being an event for which justice will never be possible. he also did so with full knowledge it could cause him personal harm, and i am proud of him for doing the right thing and for his courage. THE COVER UP after the fact is UNFORGIVABLE. for this i hold Lawrence Bender, E. Bennett Walsh, and the notorious Harvey Weinstein solely responsible. they lied, destroyed evidence, and continue to lie about the permanent harm they caused and then chose to suppress. the cover up did have malicious intent, and shame on these three for all eternity. CAA never sent anyone to Mexico. i hope they look after other clients more respectfully if they in fact want to do the job for which they take money with any decency. Uma Thurman (@ithurman)”in paylaştığı bir gönderi (Şub 5, 2018 at 10:15öö PST)

Olayın kötü niyetle yapıldığını düşünmese de, ihmalkarlığın suç boyutunda olduğunu belirten oyuncu, “Bu olay hakkında ilk günkü gibi pişman olan Quentin Tarantino yıllar sonra bana görüntüleri verdi, ben de ortaya çıkardım ve adaletin sağlanmasının büyük ihtimalle gerçekleşmeyeceği bir olay olmasına bakmaksızın gün ışığına çıkmasını istedim” diye belirtti. Tarantino”nun kendisine zararı dokunabilmesi ihtimaline rağmen görüntüleri verecek kadar cesur olması sebebiyle onunla gurur duyduğunu da belirten oyuncu, “Olayın üstünün örtülmesi konusunda’Lawrence Bender, E. Bennett Walsh ve korkunç Harvey Weinstein”i suçluyorum.’Yalan söylediler, kanıtları yok ettiler, neden oldukları kalıcı zarar hakkında yalan söylemeye devam ettiler ve örtbas etmeyi seçtiler” dedi.

Quentin Tarantino”nun yönetmenliğinde çekilen Kill Bill serisinin başrol oyuncusu’Uma Thurman, film çekimleri sırasında Meksika”da çekilen bir sahne için arabayı kendi kullanmak zorunda kaldı. Ekipten gelen,’manuelden otomatik vitese dönüştürülmüş arabanın çok da iyi çalışmadığına dair uyarılara rağmen, yönetmen Tarantino, Thurman”ın arabayı kullanmasının güvenli olduğunda ısrar ederek oyuncuyu ikna etti. Ancak Thurman kumlu yolda arabayı sürerken hakimiyetini kaybederek bir palmiye ağacına çarptı ve başını oldukça sert bir şekilde vurdu. Hastaneye kaldırılan oyuncu, kazayı’boyun incinmesi, dizlerde hasar, kafada yumurta büyüklüğünde bir şişlik ve beyin sarsıntısıyla atlattı.

Kaza görüntülerini görmek ve dava açacağını bildirmek için filmin yapım şirketi’Miramax”la iletişime geçen oyuncuya verilen cevap ise, eğer’gelecekte oluşabilecek herhangi bir sorundan sorumlu tutmamayı taahhüt ederse görüntüleri görebileceği oldu. Thurman ise bu anlaşmayı reddetti.