Urla Caz Festivali 2.Gün – İlhan Erşahin – Elif Çağlar – Aylin Aslım “Mavi Oda Şarkıları” – Bilal Karaman “Manouche a la turca” – Erdem Özkan ft. Doruk Çebi

Urla Caz Festivali 2.Gün – İlhan Erşahin – Elif Çağlar – Aylin Aslım “Mavi Oda Şarkıları” – Bilal Karaman “Manouche a la turca” – Erdem Özkan ft. Doruk Çebi

Şubat 13, 2021 0 Yazar: admin

Urla Caz Festivali 2.Gün – İlhan Erşahin – Elif Çağlar – Aylin Aslım “Mavi Oda Şarkıları” – Bilal Karaman “Manouche a la turca” – Erdem Özkan ft. Doruk Çebi

(Satışta)

Yer: Sultanlar Vadisi

19.09.2020 15:00 – 19.09.2020 15:00

Urla Caz ve Gastronomi günleri sizlerle buluşuyor.

Bu sene ikincisini düzenlediğimiz Urla Caz Günleri’ne geçtiğimiz yıla ek olarak Urla’nın gastronomik zenginliklerini de ekliyoruz.

Konusunda uzman, şef ve araştırmacıların ilham veren hikayeleri ve uzmanlık alanlarına dair bilgi paylaşımları, ürün-üretici-şef buluşmaları, sohbet ve tadım etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri, workshop ve atölyeler gibi etkinliklerle festivali Urla geneline yayarak deneyim dolu bir hafta haline getiriyoruz.

Urla Caz Dinleti Günleri’ni bu yıl mükemmel doğası ve manzarasıyla Sultanlar Vadisi’nde geniş bir alanda, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun, güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Hem caz müziğinin standartlarına hem de caz müziği dışında aşina olduğumuz sanatçıların caz doğaçlamalarıyla geniş bir müzik yelpazesi sizleri bekliyor.

İlhan Erşahin
Elif Çağlar
Aylin Aslım “Mavi Oda Şarkıları”
Bilal Karaman “Manouche a la turca”
Erdem Özkan ft. Doruk Çebi

Numarasız –
160.00 TL

Kurallar

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyirciler ebeveynleri eşliğinde festivale giriş yapabilirler.
– Tüm katılımcılar bilete tabidir.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
– Festival girişinde, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları etkinlik mekanına alınmayacaktır.
– Etkinlik mekanına dışarıdan yiyecek-içecek alınmayacaktır. Etkinlik alanında yiyecek-içecek satış noktaları bulunmaktadır.
– PDF Bilet uygulaması vardır. Biletlerinizi yazdırmayı unutmayınız.
– Kayıp, çalıntı biletler için yeniden bilet basım ve teslimatı kesinlikle yapılmayacaktır.
– Kombine Bilet 18-19-20 Eylül 2020 tarihlerinde her gün bir kereye mahsus olarak festival alanına giriş ve etkinliklere katılım hakkı sağlar.
– Kombine bilet sahibi seyircilerimizin biletlerini, festivalin devam edeceği 3 gün süresince taşıması gerekmektedir.
– Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
– Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
– Günlük bilet yalnızca üzerinde belirtilen tarihte sadece bir kereye mahsus olarak etkinlik alanına giriş ve etkinliklere katılım hakkı sağlar.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Organizasyon firması programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.