Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1″den Son Fragman!

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1″den Son Fragman!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1″den Son Fragman!

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1″den son görüntüler geldi.

Futüristik bir distopyada beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısını oluşturan hiyerarşik yapıya karşı çıkan Tris ve Dört”ün özgürlük mücadelesini sinemaseverlerle buluşturan’Uyumsuz’serisinin merakla beklenen devam halkası’Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1″den son fragman yayınlandı.

Serinin 2. ve 3. filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan’Robert Schwentke’serinin ikiye bölünen 3. halkasının ilk filminde de yönetmenliği üstleniyor.’Veronica Roth’imzalı fenomen’bilimkurgu serisinden beyazperdeye uyarlanan’Uyumsuz’ve’Kuralsız’film serisinin iki bölüm halinde vizyona girecek olan son kısmında serinin önceki filmlerinde olduğu gibi başrolleri yine Tris rolünde’Shailene Woodley’ve’Dört rolünde’Theo James’üstlenirken, filmin oyuncu kadrosunda’Naomi Watts,’Jeff Daniels,’Miles Teller,’Maggie Q,’Ansel Elgort,’Jonny Weston,’Bill Skarsgård,”ve’Zoë Kravitz’yer alıyor.’Dünya çapında’550 milyon dolarlık‘gişe yapan seri,’Açlık Oyunları’ve’Alacakaranlık Efsanesi”nden sonra’Lionsgate”in en yüksek gişe yapan serisi konumunda.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1’filmi ülkemizde’11 Mart 2016‘tarihinde vizyona girecek.’Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 2’ise ilk bölümden bir yıl sonra’9 Haziran 2017“de sinemalarda olacak.