Vikings 6. sezon fragmanı yayınlandı!

Vikings 6. sezon fragmanı yayınlandı!

Ağustos 8, 2018 0 Yazar: admin
Vikinglerin yaşamını anlatan fenomen dizi Vikings’in 6. sezonunun ne zaman başlayacağı ortaya çıktı. Ragnar Lothbrok’un ölümünün ardından oğulları arasında yaşanan tartışmada Kattegat Bölgesi, Ivar’ın eline geçmişti. Yeni sezonun tanıtımının yayınlanmasının ardından Bjorn ve Legartha’nın Kattegat’ı geri almak için mücadele verecekleri ortaya çıktı.

Vikings yeni sezon başlangıç tarihi açıklandı. Gelecek sezonun tanıtım videosunda Ivar ve Bjorn arasında yaşanan tartışmanın oldukça alevleneceği ortaya çıktı. İşte Vikings yeni sezon fragmanı ve gelecek bölümde yaşanacaklar…

VİKİNGS YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

History tarafından yayınlanan tanıtımda yeni sezonun başlangıç tarihi 28 Kasım 2018 olarak duyuruldu. Yeni sezon için kasım ayının sonlarını beklemek zorunda kalacaklarını öğrenen dizinin takipçileri ise sosyal medya üzerinden sitemde bulundu.

VİKİNGS SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ragnar Lothbrok’un ölümünün ardından İngiliz krallıklarından intikamlarını almak isteyen Ragnar’ın oğulları büyük orduyu topladı. Babalarının intikamını alan Ivar ve Bjorn arasında iktidar savaşları artmaya başladı. Lagertha’nın annesini öldürmesini hiçbir zaman hazmedemeyen Ivar, Kattegat’ı geri alabilmek için amcası Rollo’dan yardım istemişti. Kattegat’ı alan Ivar bölgeyi sağlamlaştırmaya çalışmıştı. Lagertha, Bjorn ve diğer kardeşi de Kattegat’tan kaçmak zorunda kalsalar da büyük bir ordu toplayarak geri döneceklerinin sinyallerini vermişti.