Wes Anderson İmzalı “The French Dispatch” Kadrosuna “Barry” Transferi!

Wes Anderson İmzalı “The French Dispatch” Kadrosuna “Barry” Transferi!

Ocak 11, 2019 0 Yazar: admin

“The French Dispatch” oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

“Tenenbaum Ailesi”, “Yaman Tilki”, “Moonrise Kingdom” ve “Büyük Budapeşte Oteli” gibi unutulmaz filmlerle tanınan ve son olarak “Köpek Adası” animasyonu ile karşımıza çıkan altı Oscar adayı yönetmen Wes Anderson’ın yeni filmi “The French Dispatch” oyuncu kadrosuna yeni bir ismi kattı. Geçtiğimiz sene rol aldığı komedi dizisi “Barry” ile Emmy Ödülü’ne layık görülen usta oyuncu Henry Winkler filmin kadrosuna dahil oldu.

Filmin halihazırda yıldız isimlerle kurulu oyuncu kadrosunda Wes Anderson filmlerinin vazgeçilmez ismi Bill Murray, Oscar ödüllü Tilda Swinton, “Köpek Adası”nda yönetmenle ikinci kez bir araya gelen iki Oscar sahibi Frances McDormand, 2001 yılında “Trafik” ile Oscar kazanan Benicio Del Toro, yetenekli Fransız aktris Léa Seydoux, “Westworld” dizisinin iki Emmy adayı yıldızı Jeffrey Wright, “Beni Adınla Çağır” ile Oscar’a aday gösterilen Timothée Chalamet ve üç Oscar adaylığı bulunan genç yetenek Saoirse Ronan yer alıyor.

Hikaye detayları henüz bilinmeyen “The French Dispatch”, 1950’li yıllarda geçiyor ve 1950’lerin Paris’indeki bir Amerikan gazete bürosunda çalışan gazetecilere odaklanıyor. Çekimleri son sürat devam eden filmin vizyon tarihi henüz belli değil.