WLC Dövüş Sporları

WLC Dövüş Sporları

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

WLC Dövüş Sporları

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

06.06.2021 17:30 – 06.06.2021 17:30

Dövüş sporlarında WLC heyecanı! Geleneksel teknikler görsel şölen halinde ringlere yansıyor!

Günümüzde birçok disipline ayrılan dövüş sporlarının kültürel bir miras olarak değerlendirildiği WLC karşılaşmaları tüm dünyada heyecanla izlenmektedir. WLC ringlerinde müzik ve uzakdoğu seremonileri eşliğinde klasik dövüş teknikleri 4 saat boyunca izleyicilere görsel bir şölen olarak sunulmaktadır. 

Dünyanın en büyük spor yayıncıları tarafından yayınlanan ve milyonlarca izleyici tarafından heyecanla izlenilen WLC karşılaşmaları Türkiye’de sadece canlı yayında ve Türkçe anlatım ile Burada.live’de!

Online Gösterim –
29.90 TL

Kurallar

– Gösterim 06 Haziran 2021 Pazar 17:30 itibariyle başlayacaktır ve https://burada.live adresinden yayınlanacaktır.
– Etkinlikte 16 yaş sınırı vardır.
– Etkinlik Yangon, Myanmar’dan Canlı olarak yayınlanacaktır. Türkçe anlatım vardır.
– Etkinlik 4 saat sürecektir.
– Online gösterimin biletini sadece web sitemizden alabilirsiniz.
– Gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer almaktadır.
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu, burada.live’de bulunan “bilet şifreniz” alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Online etkinlikler sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kişinin sorumluluğundadır. Bu sebeplerden dolayı iade yapılmayacaktır. 
– Etkinliğin görüntü ve ses kalitesi, internet erişimi, kullanılan cihaz ve kullanım ortamına göre değişiklik gösterebilir.
– Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması, pazarlamaya çalışılması yasaktır. Bu tip durumlarda hukuki yollara başvurulacaktır.