Yeni “Captain Marvel” Karesinde Skrull’lar Ön Planda!

Yeni “Captain Marvel” Karesinde Skrull’lar Ön Planda!

Ocak 23, 2019 0 Yazar: admin

Merakla beklenen “Captain Marvel” 8 Mart’ta sinemalarımıza konuk olacak.

Oscar ve Altın Küre ödüllü başarılı aktris Brie Larson’ın başrolünü üstlendiği Marvel Sinematik Evreni’nin gelecek filmi “Captain Marvel”dan iki yeni kare görücüye çıktı. Karelerin ilkinde filmin kötüleri olarak izleyeceğimiz Skrull’lar, ikincisinde ise iki Oscar adayı Jude Law yer alıyor.

Filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosunda evrenin Nick Fury’si Samuel L. Jackson, Altın Küre adaylığı bulunan Ben Mendelsohn, “Galaksinin Koruyucuları”nda Ronan olarak karşımıza çıkan Lee Pace, “Kanlı Elmas”ın yıldızlarından Djimon Hounsou, dört Oscar adayı usta aktris Annette Bening, Phil Coulson olarak beyaz perdeye dönmeye hazırlanan Clark Gregg, “Humans” dizisinin yıldızı Gemma Chan ve Lashana Lynch gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise “Tepetaklak Nelson”, “It’s Kind of a Funny Story” ve “Mississippi Grind” filmleriyle tanınan Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisi üstleniyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin henüz görmediğimiz bir zaman diliminde kendimizi bulacağımız Captain Marvel filminde Carol Danvers kendini iki uzaylı ırkının savaşının ortasında bulacak ve geçirdiği dönüşüm sonrası geçmişini keşfe çıkıyor. Carol Danvers, geçmişte gezegenimizde yaşadığını ve burada bir hayatı olduğunu hatırlamaya başlayan genç bir kadın olarak güvenebileceği tek kişi ile iletişim kuracaktır. Bu kişi de SHIELD çalışanı Nick Fury’nin ta kendisidir. Geçmişini keşfettikçe kendine dair bilmediği yeni detayları keşfeden süper kahramanımız, bir yandan da özel klipte de gördüğümüz şekil değiştiren düşmanları Skrull ırkı ile onu ölümden kurtararak kendileri gibi güçlü yapan erdemli Kree ırkı arasındaki savaşta önemli bir rol oynamaktadır. İki ırkın Dünya üzerindeki savaşında bir taraf seçmek zorunda kalan Carol, bir süper kahraman olmanın gerçek anlamını keşfetme yolunda ilerleyecektir.

“Captain Marvel” ülkemizde 8 Mart’ta vizyona girecek.