“Yol Arkadaşım 2″den İlk Fragman!

“Yol Arkadaşım 2″den İlk Fragman!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

“Yol Arkadaşım 2″den İlk Fragman!

“Yol Arkadaşım 2″nin kahkaha dolu ilk fragmanı yayında!

Yol Arkadaşım 2″den beklenen fragman geldi! Sonbahar yavaş yavaş gelirken yaz aylarının renkli yolculuklarını beyaz perdeye taşımaya devam eden yerli komedi serisi Yol Arkadaşım, bir kez daha seyircilerine güneş ışıkları ve eğlenceyle dolu zamanlar vadediyor.

İlk filmde Onur ve Şeref rollerinde boy gösteren’Oğuzhan Koç’ve’İbrahim Büyükak, bir kez daha filmin ana kahramanları olarak geri dönüyorlar.’Komedinin sevilen yüzleri haline gelen ikiliye devam halkasında ise’Ezgi Eyüboğlu,’Kadir Polatçı’ve’Olgun Toker’eşlik ediyor. İlk filmden tanıdığımız’Bahar Şahin’ve’Dilber Ay da devam halkasının kadrosunda yer alıyor. İlk filmin yönetmeni’Bedran Güzel, devam halkasında da kamera arkasına geri dönüyor.

Ayvalık”a yaptıkları yolculukta dost olan ve binbir badirenin ardından “yol arkadaşlığı” kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez.’Şeref”in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur”un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç’laç mümessilliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona’bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir…

Eğlenceli bir macera sunan “Yol Arkadaşım 2″‘19 Ekim’de seyircilerle buluşacak.