Yüz Yogası

Yüz Yogası

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Yüz Yogası

(Satışta)

Yer: Swissotel The Bosphorus

10.04.2021 10:00 – 10.04.2021 10:00

Bahar tüm enerjisi ve tazeliği ile çevremizi sararken, bu tazeliği ruhunuzda ve cildinizde yüz yogası ile hissetme zamanı.

Şehrin kalbinde bir inziva noktası haline gelen, kuş sesleri arasında huzur bulabileceğiniz bir yer düşünün. Sultan Park’ın yemyeşil bahçesinde, tazelenerek çiçek açmış asırlık ağaçlarımız arasında, sizi zindelik dolu bir yolculuğa davet ediyoruz. Sultan Park’ta yüz yogası yapıyoruz!

Yüz Yogası Nedir?
Günlük hayatın karmaşası, hissedilen duyguların yoğunluğu ile yıllar içinde yüzümüzde izler bırakır. Oysa tıpkı vücudumuz gibi yüzümüzde bulunan kaslar da düzenli harekete ihtiyaç duyar. Bu kaslar ne derece aktif olursa yüzümüz de daha genç ve diri bir görünüme sahip olur. Yüz yogası, bu kasları rahatlatıp hem estetik görünüm olarak hem de fiziksel olarak huzur bulmak amacıyla geliştirilmiş tamamen doğal bir felsefedir. 

Dersin İçeriği
Bu eğitimde size uygun bir tonikle yapacağımız parmaklarla yüz germe, kas çalışmaları ve cilt analizi ile cildinizi daha iyi tanıyacak ve günlük 20 dakikalık yüz yogası seansını öğreneceksiniz.

Akupunktur noktalarını, baş boyun masaj tekniklerinin de bir kısmını öğreneceğiniz bu eğitimin sonunda, baş ve boyun ağrılarınızın da hafiflediğini fark edeceksiniz.

Genel Giriş –
350.00 TL

Kurallar

– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
– Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.