Zoria – Olimpik

Zoria – Olimpik

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Zoria – Olimpik

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

24.04.2021 18:00 – 24.04.2021 18:00

Ukrayna Premier Ligi naklen yayın ve Türkçe anlatım ile Burada.live’de..

Ukrayna Premier Ligi 1992 de kurulmuş olup en üst düzeydeki futbol organizasyonudur. Ukrayna kulüpleri tarafından kurulup yönetilen Ukrayna Premier Ligi’nde bu sezon 14 takım mücadele etmektedir. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Europa Lig’de mücade eden Dynamo Kyiv ve Shaktar Donetsk gibi güçlü takımları bünyesinde bulunduran Ukrayna Premier Ligi’nin tüm önemli karşılaşmaları 2021-2021 sezonunda naklen ve Türkçe anlatım ile sadece Burada.live’de.

Online Gösterim –
19.90 TL

Kurallar

– Gösterim 24 Nisan 2021 Cumartesi 18:00 itibariyle başlayacaktır ve https://burada.live adresinden yayınlanacaktır.
– Etkinlik Canlı yayınlanacaktır. Türkçe anlatım vardır.
– Online gösterimin biletini sadece web sitemizden alabilirsiniz.
– Gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer almaktadır.
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu, burada.live’de bulunan “bilet şifreniz” alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Online etkinlikler sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kişinin sorumluluğundadır. Bu sebeplerden dolayı iade yapılmayacaktır. 
– Etkinliğin görüntü ve ses kalitesi, internet erişimi, kullanılan cihaz ve kullanım ortamına göre değişiklik gösterebilir.
– Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması, pazarlamaya çalışılması yasaktır. Bu tip durumlarda hukuki yollara başvurulacaktır.