Alaçatı Country Fest – 2. Gün

Alaçatı Country Fest – 2. Gün

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Alaçatı Country Fest – 2. Gün

(Satışta)

Yer: Kafe Pi Beach Alaçatı

26.06.2021 23:59 – 26.06.2021 23:59

Alaçatı Country Fest, 25-28 Haziran 2021 tarihleri arasında Kafe Pi Beach Alaçatı’da sizlerle…

25.06.2021 – 1.Gün – 80’ler Kostüm Gecesi
26.06.2021 – 2.Gün – Mask Day
27.06.2021 – 3.Gün – Free Day
28.06.2021 – 4.Gün – Labodege Day

Program daha sonra açıklanacaktır…

VIP Giriş –
1100.00 TL

Normal Giriş –
280.00 TL

Kurallar

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Evcil hayvan, ateş yakmak, mangal yapmak, her türlü gaz ekipmanı, parfüm deodorant gibi ateşlemeye elverişli kozmetik ürünleri, cam, mum, taslak ekipman, teneke kutular, jeneratör, hi-fi ekipmanları, keskin nesneler ve silah gibi maddeler, profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazların festival alanına sokulması yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir. Broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak ve katılımcılara sampling yaptırmak yasaktır. 
– Dekorasyona zarar verilmesi, yırtılması, kırılması veya herhangi bir şekilde tahrip edilmesi kişinin festivalden çıkarılmasına neden olacak ve Festival boyunca içeri alınması engellenecektir. Ayrıca organizasyon suç duyurusunda bulunma hakkını saklı tutar.
– Festival süresince el ilanı dağıtmak ve poster asmak yasaktır.
– Festival alanında alanında uyuşturucu kullanmak, satmak ve veya bulundurmak kesinlikle yasaktır.
– Uyuşturucu kullanırken ve veya satarken yakalanırsanız veya üzerinizde uyuşturucu bulunursa, festival alanından ayrılmak zorunda kalacaksınız. Herkesin bu kurala uyduğundan emin olmak için dikkatli olacağız.
– Festival alanına dışarıdan yiyecek ve içecek sokulması yasaktır. 
– Güvenlik personelinin talimatlarına mutlaka uyulmalıdır.
– İlgili durumlarda Polise teslim edilebilirsiniz.
– Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.
– Size ait olmayan bir eşya bulursanız, lütfen görevlilere teslim ediniz ya da bir eşyanızı kaybettiyseniz, yine görevlilerimize başvurunuz.
– Doğal zenginliklerin başında gelen ormanların korunması amacıyla daha önce mevsimsel veya insani faktörlere dayalı olarak orman yangınlarının artabileceği değerlendirilerek ateş yakmak kesinlikle yasaktır.
– Deodorant ve parfüm şişelerin her biri 100 ml’den küçük olsa da yanınıza alamayacaksınız. Verdiğiniz para boşa gitsin istemeyiz.
– Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
– Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.
– Festival biletini satın alanlar, festival konserlerinin görüntü ve veya ses kaydından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve veya işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara ve veya fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz ve yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri kanalıyla yayınlanamaz.
– Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
– Aldığınız biletin sahte olma ihtimali olabileceği için sokakta satılan biletleri satın almayın. 

– Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır. 
– Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam ve ya kısmi iadesi için neden arz etmez.
– Festival bileti kopyalamaya çalışan herkese dava açılacaktır.
– Organizatör, festival bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur. 
– Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.