Alexander Boldachev Yeni Yıl Konserleri

Alexander Boldachev Yeni Yıl Konserleri

Ocak 20, 2021 0 Yazar: admin

Alexander Boldachev Yeni Yıl Konserleri

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

09.01.2021 21:00 – 09.01.2021 21:00

My Open Stage sunar! Dünyaca ünlü arp sanatçısı Alexander Boldachev’i Türkiye’deki izleyicileri ile çok özel bir etkinlikte buluşturuyoruz. Solo ve duo performanslar ile özel konukları ile çok özel bir deneyime hazır olun.

Alexander Boldachev

Müzik bestecisi, aranjör, öğretmen ve virtüöz arpçı Zürih, İsviçre’de yaşıyor. Japonya’da 2018 Aoyama Müzik Ödülü sahibidir. Boldachev, müziğiyle ABD, Japonya, İngiltere, İtalya, İsviçre, Belçika, Bulgaristan, Rusya ve Fransa’da birçok ödül aldı. Boldachev ayrıca Moskova Bolşoy Tiyatrosu’nda konuk solist ve Salvi Harps’ın resmi sanatçısıdır. Zürih Arp Festivali’nin kurucusudur ve Rusya ve İsviçre’de çifte vatandaşlığa sahiptir.Boldachev’in müzik tarzı, klasik müzik ve popüler modern müziğin yorumlanmasının birleşimi ile arp repertuarının genişletilmesine dayanmaktadır.Boldachev iki solo albüm çıkardı ve çeşitli oda müziği albümlerine katkıda bulundu. Otuzdan fazla orijinal arp parçası besteledi ve arp için yüzden fazla nota yazdı.

Boldachev, Rus kemancı Alexander Kuznetsov ile “Game of Tones” adlı bir müzik ikilisi kurdu. Müzikleri için 2015 yılında Swiss Prix Walo ödüllerine layık görüldüler.

Eğitim: Zurich University of the Arts, St. Petersburg N.A. Rimsky-Korsakov Devlet Konservatuarı
Albümler: The Harp as an Orchestra, Frédéric (Arr. for Harp)

1. Kategori –
45.00 TL

Kurallar

– Organizatör yayın tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.
– Online etkinlik için biletinizi satın aldıktan sonra, etkinliği izleyeceğiniz link ayrıca e-posta adresinize gönderilecektir.
– Online etkinliği izleyeceğiniz link ayrıca Biletix web sayfasına üyelik girişi yaptıktan sonra biletlerin sayfasından da ulaşabilirsiniz.
– Bilet satın alma işlemi sonrası size gönderilen işlem referansı aynı zamanda sizin şifreniz olacaktır.