Ali Kundilli 2″den Fragman Geldi!

Ali Kundilli 2″den Fragman Geldi!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Ali Kundilli 2″den Fragman Geldi!

Sevilen yerli komedinin devam halkasından ilk görüntüler!

İlk olarak Vine fenomeni olarak tanınan’Cem Gelinoğlu”nu yeniden beyazperdede görme şansına erişeceğimiz Ali Kundilli 2″den ilk görüntüler sinemaseverlerle buluştu.

2015″in ilk aylarına damgasını vuran Ali Kundilli”nin devam halkasında başrolü yine’Cem Gelinoğlu üstlenirken, ilk filmin yönetmeni’Bülent İşbilen’bu kez yönetmen koltuğunu’Faruk Aksoy”a bırakıyor. Filmin yönetmeniyle başrol oyuncusu aynı zamanda filmin senaryosuna da imzalarını atıyorlar. Serinin ilk filminde Gelinoğlu”na eşlik eden’Sami Aksu,’Zeynep Aktuğ’ve’Ezgi Tombul’da rolleri için tekrar kamera karşısına geçiyor.

Büyük bir aşkla evlenen Ali ve İlknur, hamileliğin getirdiği ilginç taleplerden biri olarak çocuğu gördüğü bir rüya üzerine İstanbul’da değil, Ali’nin babaannesinin yaşadığı Ayvalık, Küçükköy’de doğurmak ister. Ali sonu gelmez isteklerden bunalsa da İlknur”un isteğine boyun eğer. Ancak çocuğun orada doğması kasaba halkı için de çok önemli bir sorunun çözümünü sağlayacaktır…’İlk filmi ile büyük beğeni toplayan serinin 2. halkası ise’4 Mart“ta seyircisiyle buluşuyor.