Avan Jogia “Zombieland 2” Kadrosunda!

Avan Jogia “Zombieland 2” Kadrosunda!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Avan Jogia “Zombieland 2” Kadrosunda!

“Zombieland 2” oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

23.6 milyon dolarlık bütçesine karşılık tüm dünyada 102 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ve yıllar geçtikçe popülaritesini arttıran “Zombieland”in merakla beklenen devam halkası “Zombieland 2” oyuncu kadrosuna yeni bir ismi kattı. Starz”ın post apokaliptik “Now Apocalypse” dizisinde boy göstermeye hazırlanan’Avan Jogia’filmin kadrosuna dahil oldu.

Devam halkasında ilk filmin başrolleri Oscar ve Altın Küre ödüllü’Emma Stone, 2006 yapımı “Küçük Gün Işığım”ın Oscar adayı genç yıldızı’Abigail Breslin, üç Oscar adaylığı bulunan sevilen aktör’Woody Harrelson’ve “Sosyal Ağ” ile 2011 yılında Oscar’a aday gösterilen’Jesse Eisenberg’geri dönüyor. İlk filmin yönetmeni ve bu sene “Venom: Zehirli Öfke” ile karşımıza çıkan’Ruben Fleischer’da tekrar yönetmen koltuğuna oturuyor.

Bir kez daha zombi saldırılarından hayatta kalmak için kendi kılavuzunu örnekleriyle birlikte izleyiciyle paylaşan Columbus ve takım arkadaşlarına odaklanacak devam halkasının senaryosuna ise ilk filmin senaristleri’Paul Wernick’ve’Rhett Reese’imza atıyor. Çekimlerine önümüzdeki yılın başlarında başlanması beklenen filmin ülkemizdeki vizyon tarihi’8 Kasım 2019.