“Avengers: Infinity War”dan Etkileyici Tanıtım!

“Avengers: Infinity War”dan Etkileyici Tanıtım!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

“Avengers: Infinity War”dan Etkileyici Tanıtım!

“Avengers: Infinity War”dan gelen yeni tanıtımda son yaklaşıyor.

Merakla beklenen’Avengers: Infinity War”dan yeni tanıtım geldi. Marvel sinematik evreninin seyrini değiştirecek olan devam halkası, tanıtımıyla bile seyircilerine yansıtacağı farklı dokunun ipuçlarını veriyor.

60″tan fazla çizgi roman karakterini bir araya getirecek olan devam halkasında dünya şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehditle baş etmek zorunda!’Kaptan Amerika ve Iron Man”in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. İnsanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımız elindedir. Hiçbir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki bu tehdit için ekipler birleşmeli ve tehdide tüm güçleriyle karşı koymalıdır…

Iron Man olarak’Robert Downey Jr., Hulk olarak’Mark Ruffalo, Black Widow olarak’Scarlett Johansson, Kaptan Amerika olarak’Chris Evans, Thor olarak’Chris Hemsworth, Scarlet Witch olarak’Elizabeth Olsen, Örümcek Adam olarak’Tom Holland,’Kaptan Amerika”nın silah arkadaşı Bucky Barnes olarak’Sebastian Stan, Falcon olarak’Anthony Mackie, Ant-Man olarak’Paul Rudd, Hawkeye olarak’Jeremy Renner’ve Vision olarak’Paul Bettany’Yenilmezler ekibi olarak kadroda yer alıyor.’Yenilmezler”e dahil olan’Black Panther rolündeki’Chadwick Boseman’filmde kendi ekibini de yanında getiriyor.’Galaksinin Koruyucuları ekibinden ise’Star-Lord olarak’Chris Pratt, Gamora olarak’Zoe Saldana, Drax olarak’Dave Bautista, Rocket Raccoon olarak’Bradley Cooper, Groot olarak’Vin Diesel’ve Mantis olarak’Pom Klementieff’boy gösterecek.’Filmin kötü adamı Thanos olarak’Josh Brolin”i göreceğimiz filmde Doktor Strange rolünde’Benedict Cumberbatch’de yer alıyor.’“Avengers: Infinity War” yarın vizyonda!