“Baywatch” Ekibi Noel İçin Süslendi!

“Baywatch” Ekibi Noel İçin Süslendi!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

“Baywatch” Ekibi Noel İçin Süslendi!

Baywatch 12 Mayıs 2017″de vizyonda!

Efsane 90″lar dizisi’Sahil Güvenlik”ten beyazperdeye uyarlanan’Baywatch’ekibi Noel için giyindi kuşandı!

Filmin güzel Hint oyuncusu Priyanka Chopra’resmi Twitter hesabından bir kısa video ile ekibin herkesin noellerini sımsıcak kutladıklarını iletti. Yeni yıl için ekibin “Günleriniz keyifli ve parlak olsun!” dileklerini paylaştı.’Dwayne Johnson’da kendi Twitter hesabından esprili bir dille herkese keyifli aile kutlamaları diledi. Eğlenceli ekip geçtiğimiz Cadılar Bayramı”nda da’Cadılar Bayramı özel kostümlerini kuşanmıştı.

Baywatch’filminde başrolleri’Dwayne Johnson’ve’Zac Efron’paylaşırken,”Alexandra Daddario,’Kelly Rohrbach,’Hannibal Buress’ve’Priyanka Chopra’isimleri de kadroda yer alan isimler arasında.’Yönetmen koltuğun’Horrible Bosses’and’Identity Thief”ten tanıdığımız’Seth Gordon’yer alırken, filmin senaryosu ise’Damian Shannon’ve’Mark Swift’ikilisi tarafından kaleme alındı.

Paramount Pictures’son dönemin beklenen projesi’12 Mayıs 2017″de vizyona giriyor!

May your days be beachy and bright. Merry #Christmas from our Baywatch family to yours! #BeBaywatch pic.twitter.com/5wN2sMW9m0

— PRIYANKA (@priyankachopra) 25 Aralık 2016

Merry Christmas ?? everyone. Enjoy your family blessings. Excuse me while I go clean up an absurd amount of wrapping trash. #DwantaClaus????

— Dwayne Johnson (@TheRock) 25 Aralık 2016