Belirsiz Bir Süre İçin Birlikteliğe Hazırlık

Belirsiz Bir Süre İçin Birlikteliğe Hazırlık

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

Belirsiz Bir Süre İçin Birlikteliğe Hazırlık

(Yakında)

Yer: Yıldızların Altında 2

05.10.2020 19:20 – 05.10.2020 19:20

Türkiye’nin en uzun soluklu sinema etkinliği Antalya Altın Portakal Film Festivali, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor.

Lili Horvát

Macaristan, 2020, DCP, Renkli, 95’ , Macarca; Türkçe, İngilizce altyazılı

Aşk taraflar arasında ne kadar farklı yaşanabilir? Marta, aşkı için ABD’den Budapeşte’ye gelir. Budapeşte’nin ünlü Özgürlük Köprüsü’nde buluşmayı umduğu sevgilisi, ne kadar beklese de bu buluşmaya gelmez. Marta, nihayet sevgilisine ulaştığında, adam onu ilk kez gördüğünü ve daha önce hiç tanışmadıklarını söyler.

1. Kategori –
Tam 5.00 TL Öğrenci,Öğretmen,Emekli 3.00 TL

Kurallar

* Pandemi koşulları nedeniyle, film başlangıç saatinden 30 dk önce mekânda hazır bulunmanız gerekmektedir. Seans bas¸langıc¸ saatinden sonra gelenler gösterim alanına alınmayacaktır ve gec¸ kalanlara bilet iadesi yapılmayacaktır.  Anlayıs¸ınıza tes¸ekku¨r ederiz.
* Sinema girişlerinde ateş ölçümü ve maske kontrolü yapılacaktır. Ateşi 38 dereceden yüksek olanlar; maske takmayanlar sinemaya alınmayacaktır.
* Gösterim alanında, gösterim boyunca maske takmak zorunludur. Alanda bulunan dezenfektanlardan yararlanabilirsiniz.
* Gösterim alanında yiyecek ve içeçek tüketilmemesi rica olunur
* Açık hava sinemalarında fiziksel mesafeli oturma düzenine uymak zorunludur.
* Ateş, kuru öksürük, tat/koku alma duyularında azalma, nefes darlığı belirtilerinden en az birini hissedenler ve/veya yakın zamanda Covid-19 teşhisi konmuş kişilerle temas etmiş olanlar gösterimlere katılmamalıdır.      
* Katılımcılar/izleyiciler etkinlik mekanı girişinde ve etkinlik süresinceCOVID-19 kapsamında alınan tüm kurallara uymalıdır.  Festival yönetimi alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya bilet ücretini iade etmeksizin mekandan çıkarma hakkına sahiptir.         
* Altyazı sisteminde bir teknik arıza yaşanması halinde, sorun çözülemezse film orijinal dilinde devam edecektir.
* Festival yönetimi çizelge üzerinde elde olmayan nedenlerle değişiklik yapabilir. Değişiklik duyuruları resmi www.antalyaff.com ve resmi sosyal medya hesaplarından   duyurulacaktır. 
* Numaralı oturma düzeni vardır. Seans başlangıç saatinden 30 dk önce salonda bulunmanız gerekmektedir.
* Her filmde 18 yaş sınırı vardır. İlgili yaş sınırına uygun olmayan kişiler salona alınmayacaktır. Bu durumdan dolayı iade ve değişiklik yapılmayacaktır.   
* İndirimli biletler öğrenci,öğretmen ve emekliler için geçerlidir. 
* İndirimden yararlanan kişilerin etkinlik mekanı girişinde resmi ve geçerli bir kimlik ibraz etmesi gerekmektedir.
* Kayıp veya hasarlı biletler için yeniden basım yapılmayacaktır.
* Organizasyon şirketi, programda, etkinlik mekanında, etkinlik saatinde ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Her yaşta izleyici bilete tabidir.
* Hızlı Bilet (PDF Bilet) ve Cepte Bilet uygulaması vardır. Etkinlik mekanına gitmeden önce biletinizi yazdırmayı veya telefonunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayınız ! Etkinlik mekanına giriş esnasında bilet ibrazı zorunludur. 
* Şehit yakınları, gaziler ve engelliler için ücretsizdir. 
* Yıldızların Altında 1 ve Yıldızların Altında 2 açıkhava sinemalarında festival kapsamında gerçekleşecek biletli gösterimlerde her seans için 50 adet davetiye 2020 yılının gerçek kahramanları olan sağlık çalışanlarına ayrılmıştır.
*1-9 Ekim 2020 tarihleri arasında ilan edilen çalışma saatlerinde Antalya Kültür Merkezinde bulunacak bilet satış gişesine şahsen gelerek, resmi ve geçerli sağlık çalışanı kimliği ibraz eden kamu veya özel sektör sağlık çalışanları 1 (bir) adet davetiye alabilecektir. Davetiye dağıtımları gösterim tarihinden bir gün önce mesai bitimine kadar ilan edilen stoklar doğrultusunda yapılacaktır. Belirtilen kampanya stoklarla sınırlıdır. Talep edilen gösterime ayrılan davetiyelerin tükenmesi durumunda farklı seanslara davetiye verilebilecektir. Festival yönetimi kampanyaya tanımlanan adetlerde değişiklik yapma, kampanyayı uzatma veya erken sonlandırma hakkını saklı tutar. 
* Bilet satışları www.biletix.com web sitesi, Biletix perakende satış noktaları, Biletix mobil uygulamalar ve 1-9 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya Kültür Merkezinde bulunan festival bilet satış gişesinden gerçekleştirilecektir. Pandemi nedeniyle alınan önlemler çerçevesinde etkinlik günlerinde etkinlik mekanı girişinde bilet satışı yapılamayacaktır. Etkinlik mekanına gitmeden önce biletinizi Biletix satış kanallarından veya Antalya Kültür Merkezi gişesinden satın almanızı önemle rica ederiz.