Benimle Delirir Misin?

Benimle Delirir Misin?

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

Benimle Delirir Misin?

(Satışta)

Yer: Dada Salon Kabarett

12.11.2020 20:00 – 26.11.2020 20:00

Necmi Yapıcı ve Nihan Durukan Yapıcı’nın muhteşem yorumuyla Okan Bayülgen’in İstanbul’a kazandırdığı sıra dışı gösteri mekanı Dada Salon Kabarett’de sizlerle…

Birbirlerine aşık olup evlenen bir çiftin incir çekirdeğini doldurmayan sebeplerden başlayan sürtüşmelerinin sahneye taşındığı iki perdelik oyunda, günümüz dünyasına ve insanına yönelik ince eleştiriler yer alıyor. İki saat süren kahkaha tufanında, aşk, evlilik ve aile gibi günlük ve sıradan gibi görünen meselelerin ardında, kadın ve erkeği, kendilerine ezberletilmiş trajikomik rolleri ve abartılmış gerçekliklerinde izliyorsunuz. Kadına, adama, aşka ve hayata dair önemsenmeyen belki de üzerinde hiç düşünülmeyen, ama bizi derinden etkileyen gerçekliklerimiz ile yüzleşiyoruz ve çokça kendi hikayelerimize gülüyoruz. Sadece bir kaç saat delirmeye varım diyenler, trajikomik bir dünyayı tekrar keşfetmek isteyenler, evlilik hikayesinin bugüne kadar süregelen kısır döngüsünü görmek isteyenler, Benimle Delirir Misin?

Gecede, arzu edenler için özel olarak hazırlanan meze alternatiflerimiz de servis edilecektir.

1. Kategori –
80.00 TL

2. Kategori –
60.00 TL

Kurallar

– Kapı açılış saati 19:00, etkinlik başlangıç saati 20:00’dir.
– Biletinizi aldıktan sonra, masa düzenlerinin yapılabilmesi için; bilet bilgilerinizi info@dadasalon.com.tr adresine mail atarak rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Bilet fiyatlarına yiyecek ve içecekler dahil değildir.
– Seyirciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
– Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden “riskli değildir” sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.
– Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.
– Misafirlerin fuayede 1,5 metrelik sosyal mesafe kuralına uyarak sıra oluşturmaları ve sıra beklerken bilet, fotoğraflı kimlik ve HES Kodu sonucunu görevlilere ibraz etmek üzere hazır etmeleri gerekmektedir.
– Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur.
– Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınladığı genelgenin kurallarına göre koltuk aralarında boşluk bırakılmıştır.
– Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir. Misafirlerin etkinlik boyunca belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur.
– Oturma düzeni Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlemelerine ve resmi uyarılarına göre değişiklik gösterebilir.