Birsen Ulucan

Birsen Ulucan

Ocak 20, 2021 0 Yazar: admin

Birsen Ulucan

(İptal)

Yer: CRR Konser Salonu

30.11.2020 20:00 – 30.11.2020 20:00

Birsen Ulucan, 30 Kasım’da CRR Konser Salonu’nda sizlerle buluşuyor.

Program:
L .v Beethoven (1770-1827) 3ncü Senfoni “Eroica” Op. 55
F. Liszt transkripsiyonu

Senfonilerin farklı yorumlarına devam ediyoruz. Franz Liszt, büyük bestecilerin eserlerini, olağanüstü piyanistliğini göstermek için uyarlamış. Bu “transkripsiyon”ların sezonumuzda ilki, devasa “Eroica” Senfonisi. Orkestra konserlerinin (yaşadığımız salgın döneminde olduğu gibi) kısıtlı olduğu zamanlarda, bu senfonilerin geniş dağılımına da katkıda bulunmuş bir yaklaşım. Tabii, 19uncu yüzyılın en büyük “pop yıldızı” Liszt’in cambazlığını hatırlatmak için de. 


Tam 36.50 TL İndirimli 26.50 TL

Kurallar

-CRR Konser Salonu’ndaki etkinlikler pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı kabul etmiş sayılır.
-Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekâna gelmeden önce, HES kodu alması gerekmektedir. Hayat Eve Sığar uygulaması “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilinir.
-CRR Konser Salonu güvenlik noktasından geçmeden önce temassız ateş ölçer ile vücut ısı ölçümü yapılmaktadır.
-Mekânda bulunulan süre boyunca maske takılması zorunludur.
-Seyircilerin pandemi kurallarına göre düzenlenmiş mesafeli oturma düzenine uyması ve belirtilen koltuklarda oturması zorunludur.
-CRR Konser salonu Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı nano gümüş iyon teknolojisi ile etkinlik öncesi, etkinlik aralarında ve etkinlik sonrası dezenfekte edilmektedir.
-Mekan içerisindeki ortak alanlarda el dezenfektan üniteleri bulunmaktadır.
-7 yaş ve üzeri bilete tabidir. 7 yaş altı çocuk etkinlikleri hariç salona alınmaz.
-İndirimli biletler; öğrenci, öğretmen, basın kartı sahipleri, 60 yaş üstü, engelli vatandaşlar, gaziler, şehit dul ve yetimleri için geçerlidir.
-Salonun içerisine her türlü yiyecek ve içecek sokulması yasaktır.
-Konser başladıktan sonra salona giriş yapan seyirciler balkon kısmına yönlendirilecektir.