Brezilya – Romanya – U23 Futbol Turnuvası

Brezilya – Romanya – U23 Futbol Turnuvası

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Brezilya – Romanya – U23 Futbol Turnuvası

(Yakında)

Yer: Online Etkinlikler

05.05.2021 21:00 – 05.05.2021 21:00

Tokyo Olimpiyatları U23 Futbol Hazırlık Turnuvası Burada.Live’de…

Tokyo Olimpiyatlarına katılma hakkı kazanan Brezilya, Arjantin, Romanya, Mısır ve Saudi Arabistan U23 Milli Futbol takımları 25 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın ev sahipliğinde Cidde’de düzenlenecek hazırlık turnuvasında mücadele ederek Tokyo’ya hazırlanacaklar.

23 Temmuz 2021 günü başlayacak Tokyo Olimpiyatları kapsamında büyük ilgi gören futbol karşılaşmalarında çok merak edilen Brezilya ve Arjantin U23 Milli takımlarının karşılaşmaları Türkiye’de sadece ve naklen Burada.Live ekranında.

Online Gösterim –
19.90 TL

Kurallar

– Gösterim 28 Mart 2021 Pazar 21:00 itibariyle başlayacaktır ve https://burada.live adresinden yayınlanacaktır.
– Etkinlik Canlı yayınlanacaktır. Türkçe anlatım vardır.
– Online gösterimin biletini sadece web sitemizden alabilirsiniz.
– Gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer almaktadır.
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu, burada.live’de bulunan “bilet şifreniz” alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Online etkinlikler sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kişinin sorumluluğundadır. Bu sebeplerden dolayı iade yapılmayacaktır. 
– Etkinliğin görüntü ve ses kalitesi, internet erişimi, kullanılan cihaz ve kullanım ortamına göre değişiklik gösterebilir.
– Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması, pazarlamaya çalışılması yasaktır. Bu tip durumlarda hukuki yollara başvurulacaktır.