Büyük Ev Ablukada Akustik Suare

Büyük Ev Ablukada Akustik Suare

Ocak 20, 2021 0 Yazar: admin

Büyük Ev Ablukada Akustik Suare

(Ertelendi)

Yer: Salon İKSV

31.12.2021 19:00 – 31.12.2021 19:00

Büyük Ev Ablukada 15 Mart’ta Salon İKSV’de!

kim?

Şarkılarıyla, albümleriyle, konserleriyle hayatlarımızı abluka altına alan yerli sahnemizin bir tanesi.

ne yaptı?

Bir Turgut Uyar şiirinden ödünç aldıkları isimle 2008’de Afordisman Salihins ve Canavar Banavar tarafından kuruldu. Hem şarkıları hem de stilleriyle kısa sürede şehir efsanesine dönüştüler. Afordisman Salihins, Bas Bariton, Bentek Sizhepiniz, Omçelik, Canavar Banavar, Galvaniz Gelbiraz ve Gelicem Nerdesin takma adlarına sahip üyeleri var. “Ay Şuram Ağrıyo” konserlerini “Ay Şuram Hala Ağrıyo” ismiyle albüme dönüştürmelerinin ardından, ilk resmi albümleri “Full Faça”yı 2012’de yayımladılar. 2016’da şekilli mi şekilli yeni tarzları “Fırtınayt” ile elektronik dünyanın kapılarını ardına kadar araladılar. Bu kapıdan, 2017’de aynı isimli ikinci albümleri geçti. Sahne enerjileri, ellerinin değdiği her platformda takipçileriyle kurdukları samimi ilişki ve şarkılarıyla bizi bizden alan Büyük Ev Ablukada, 360 derece sahne etrafında gerçekleşecek akustik performansıyla 10 Kasım’da Salon’u abluka altına almaya geliyor.

nasıl?

En sevdiğiniz Büyük Ev Ablukada şarkılarının akustik hali.

*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Numarasz Oturma –
67.50 TL

Ayakta Tam –
56.00 TL

Ayakta renci –
45.00 TL

Kurallar

– Bu etkinlik özelinde yaş sınırı yoktur.
– Yeni üyeliklerde Mavi Lale Kart, 2019-2020 sezonunda Salon İKSV’de sınırlı sayıda 1 bilet alana 1 bilet hediye hakkı sağlıyor. 1+1 kampanya kapsamında Mavi Lale Kart üyelik bedeli 190 TL’dir. Gezgin Salon konserleri ise kampanyaya dahil değil. Ayrıntılı bilgi için info@lalekart.org adresine e-posta gönderebilir veya web sitesinden ziyaret edebilirsiniz.
– Öğrenciler kapıda biletleri ile birlikte öğrenci kimliklerini göstermek zorundadır. Belgesi olmayan öğrenci bileti sahiplerine tam ve öğrenci biletleri arasındaki fark tutarında bilet kesilecektir.
– Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.
– Etkinlikte fotoğraf ve video çekimi yasaktır. İzleyicilerimizin profesyonel fotoğraf makinelerini yanlarında getirmemelerini rica ederiz.
– Her ayrı Salon İKSV etkinliği için Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Turuncu Lale üyeleri iki (2), Sarı Lale ve Mavi Lale üyelerimiz bir (1) adet bilet için indirim alabilirler.
– Aynı etkinlik için bir kişinin alabileceği maksimum bilet 6 adettir.
– Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, programda bir değişiklik yapılmadığı sürece iade edilmez.
– Sınırlı sayıda öğrenci biletleri sadece İKSV gişesinden öğrenci kimliği ibrazı ile satılmaktadır.