Charlize Theron ve Seth Rogen’lı “Long Shot”tan Yeni Poster!

Charlize Theron ve Seth Rogen’lı “Long Shot”tan Yeni Poster!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Charlize Theron ve Seth Rogen’lı “Long Shot”tan Yeni Poster!

Bol yıldızlı komedi filmi “Long Shot”tan yeni poster geldi.

Oscar ödüllü Güney Afrikalı başarılı aktris’Charlize Theron’ve komedi filmlerinin sevilen yüzü’Seth Rogen’ın başrollerini üstlendiği komedi filmi “Long Shot”tan yeni bir poster görücüye çıktı.

Filmin oyuncu kadrosunda “Big Little Lies” dizisinin Altın Küre ödüllü yıldızı’Alexander Skarsgard,’June Diane Raphael, Altın Küre adaylığı bulunan’Andy Serkis,’Randall Park,’O”Shea Jackson Jr.,’James Saito,’Ravi Patel’ve’Gabrielle Graham’gibi isimler yer alıyor. Prömiyerini bu ay South by Southwest Film Festivali’nde gerçekleştiren ve övgülere boğulan filmin yönetmenliğini “Şansa Bak”, “Sıcak Kalpler” ve “The Night Before” gibi filmlerle tanınan ve son olarak 2017 yılında “Cennette Sorun Var” ile karşımıza çıkan’Jonathan Levine üstleniyor. Filmin senaryosuna ise Altın Küre adaylığı bulunan’Liz Hannah’ve’Dan Sterling’ikilisi imza atıyor.

Filmin konusu şöyle: Fred Flarsky, işsiz bir gazetecidir. Kötü talihini benimseyen Flarsky, yıllardır çocukluk aşkını düşünerek ona sadık bir şekilde yaşamını sürdürüyordur. Ama çocukluk aşkı Charlotte Field gezegenin en güçlü kadınlarından biri konumundadır. Amerika Dışişleri Bakanı olan Charlotte, bunun üstüne bir de Amerika”nın Başkan koltuğuna oturmak için mücadele etmektedir.

“Long Shot” ülkemizde’3 Mayıs’tarihinde vizyona girecek.