Clown Bar

Clown Bar

Aralık 8, 2020 0 Yazar: admin

Clown Bar

(Satışta)

Yer: İzmir Performance Hall

14.11.2020 21:00 – 14.11.2020 21:00

Clown Bar, 14 Kasım’da İzmir Performance Hall’de..

Uzun zaman önce palyaçoluğu bırakıp polis olan Happy Mahoney’nin uyuşturucu bağımlısı erkek kardeşi palyaço Ufaklık Timmy öldürülür. Happy kardeşinin başına gelenleri çözmek üzere eskiden kendisinin de içinde olduğu karanlık işlerin döndüğü palyaço barına geri döner. Ve bu geçmişiyle yeniden yüzleşmesine, eski hatıraların canlanmasına neden olur. Happy, kardeşi Timmy’nin neden ve kim tarafından öldürüldüğünü bulmaya, intikam almaya kararlıdır.

Kalbini kırıp bar patronu Bobo’yla birlikte olan eski kız arkadaşı Ölümcül Öpücük’den, düşmanlarına ve dostlarına kadar tüm geçmişiyle karşılaşmak zorunda kalan Happy Mahoney palyaço yer altı dünyasının karmaşasından kurtulmayı ve evine geri dönmeyi başarabilecek midir?

Clown Bar, New York prömiyeri büyük beğeni toplayan ve New York Times eleştirmenleri seçimi olarak önerilen oyun bir palyaço polisiyesi. Palyaçoları sevseniz de sevmeseniz de izlemekten keyif alacağınız bir oyun. Bir zamanların kara filmlerine (Film Noir) ve çok satan ucuz polisiyelerine (Pulp Fiction) göndermeleriyle farklı bir tarza sahip olan bu eğlenceli oyun ilgi görmeye devam ediyor. Takıntılı kahraman, deli suç dünyası patronu, kavuşamayan aşıklar, yufka yürekli hayat kadını, bolca silah, bolca çatışma gibi klasik suç filmi şablonlarını alıp kendi tarzıyla harmanlayan yazar oldukça eğlenceli bir komediye imza atmış.

Tek Perde – 70 Dakika – 13 Oyuncu
Kara Komedi – Palyaço Polisiyesi


80.00 TL

Kurallar

– Etkinlik oturma planı, Covid-19 tedbirleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.
– +18 Yaş Sınırı vardır.
– Numarasız oturma düzeni vardır.
– Organizasyon şirketi, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.